Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zamawiał FIZYCZNĄ kartę Revolut? w tym roku planuje kilka podróży za granice w różne kraje i chciałbym ułatwić sobie życie przy różnego rodzaju płatnościach.

W tej chwili mam tylko tą wirtualną kartę Revolut, i z tego co widzę można zamowić fizyczną karte za jedyne 6euro czyli 25zł(jednorazowo)

czy to jedyne opłaty? czy są jakieś haczyki?
z tego co czytam to wypłaty z bankomatów do do 200 £/ 200 € / 200 fr. / 800 zł też są za DARMO.
Płatność kartą bez opłat, aż do 5000 £ / 6000 € / 6000 fr. / 20000 zł (lub równowartość w innej walucie) w danym miesiącu kalendarzowym.

Dobrze to wszystko rozumiem? czy są jakieś haczyki i inne ukryte opłaty miesięczne za posiadanie tej fizycznej karty??

https://www.revolut.com/pl/faq#czym-jest-konto-revolut-i-czym-si%C4%99-ono-wyr%C3%B3%C5%BCnia

#revolut #mastercard #zagranico #podroze #podrozujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
@tomtom92: do 09.03 karta fizyczna miała być za darmo, takie promo:)
Jak usuniesz wirtualną, będziesz mógł zamówić fizyczną, czekam właśnie na dostawę.
Haczyków wielkich nie ma, było coś z blokadą kursu na weekend. Sam korzystam od roku z wirtualnej i jest ok.
  • Odpowiedz
@90emer: nie wiesz czy jest możliwość zachować obecną wirtualną i zamówić odpowiednik fizyczny zachowujac numer karty?
bo z tego co widze, mam tylko opcje zamowienia całkiem nowej karty z nowym numerem a nie chce mi sie wszystkiego ustawiać znowu w PayPalu
  • Odpowiedz
Nie trzeba usuwać żadnej wirtualnej, teraz jest promo i jest za darmo


@skoroszyt: niby tak ale jednak nie. promo sie skonczylo przed czasem chyba. ode mnie chce 10zl (za wysylke), od innych 24zl
  • Odpowiedz
@blantek: faktycznie, za darmo jest tylko dla tych co maja Revolut Premium czyli placa 29.99 miesiecznie i maja tam wiecej mozliwosci, np. zakup kryptowalut.

Tak to ode mnie chca 10zł ale to też taniej bo normalnie 25zł kosztowało czyli nadal promocja :D
  • Odpowiedz
@skoroszyt: warto i za 10zł skoro normalnie kosztowała ta usługa 25zł :)
jak sie nie uda dogadać to ja biore za 10zł

pomyśl ile zaoszczedziłeś już dzięki nim to niech maja tą dyche ( ͡° ͜ʖ ͡°)
albo ile byś zaplacił gdzieś w niemczech kartą np. z PKO.... tam sie nie czają z prowizjami
  • Odpowiedz