Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zamawiał FIZYCZNĄ kartę Revolut? w tym roku planuje kilka podróży za granice w różne kraje i chciałbym ułatwić sobie życie przy różnego rodzaju płatnościach.

W tej chwili mam tylko tą wirtualną kartę Revolut, i z tego co widzę można zamowić fizyczną karte za jedyne 6euro czyli 25zł(jednorazowo)

czy to jedyne opłaty? czy są jakieś haczyki?
z tego co czytam to wypłaty z bankomatów do do 200 £/ 200 € / 200 fr. / 800 zł też są za DARMO.
Płatność kartą bez opłat, aż do 5000 £ / 6000 € / 6000 fr. / 20000 zł (lub równowartość w innej walucie) w danym miesiącu kalendarzowym.

Dobrze to wszystko rozumiem? czy są jakieś haczyki i inne ukryte opłaty miesięczne za posiadanie tej fizycznej karty??

https://www.revolut.com/pl/faq#czym-jest-konto-revolut-i-czym-si%C4%99-ono-wyr%C3%B3%C5%BCnia

#revolut #mastercard #zagranico #podroze #podrozujzwykopem
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodam, ze to jakis blad w systemie i moze jutro juz bedzie naprawiony i karta bedzie z wysylka za free. blad dotyczy tylko niektorych uzytkownikow
  • Odpowiedz
@blantek: @skoroszyt: @fredzioo: Ja spytałem supportu dlaczego jest opłata 10zł skoro miało być za darmo i dostałem odpowiedź:
"Please note that our ‘Get your first card for free’ promotion is exclusively for users who don’t currently have any active cards linked to their Revolut app. If you have active virtual card we are able to terminate it and let you join to the promotion."

czyli wychodzi
  • Odpowiedz
@tomtom92: bo chyba nikt nie czytal regulaminu wiec nikt nie wie. na poczatku promo tylko jedna karta byla za darmo, potem mozna bylo miec virt+fiz za darmo a dzis virt+fiz za 10zl. mi te 10zl zwrocono i na podstawie informacji od milego pana przekazalem dalej ze te oplaty sa naliczane blednie i beda zwracane recznie po reklamacji

ale ja tez nie czytalem regulaminow wiec nie mam pojecia czy jest podstawa
  • Odpowiedz