Wpis z mikrobloga

@QuaVeve ja swojej nie robiłem, mówiłem od razu jak dostawałem zaproszenie, że nie przyjdę, bo swojej nie robię, aczkolwiek ludziom to nie przeszkadzało i zaznaczali że to nie ma znaczenia i mam być obecny, było mi głupio, ale na kilku byłem, bez przypału
  • Odpowiedz
@QuaVeve: żaden wstyd, dużo znajomych nie robiło i nikt nigdy nie wypomniał. Ja osobiście wolałem przeznaczyć pieniądze na prawko. A zawsze możesz iść z najbliższymi kumplami na piwko.
  • Odpowiedz
@QuaVeve pamiętam jak ludzie z mojego rocznika wyprawiali osiemnastki w klubach - najwieksza żenada jaką widziałem xd zrób sobie w domu ze znajomymi ew. idźcie do jakiegoś pubu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@QuaVeve: ja w moje 18 urodziny postawiłem 20 hehehuaen, jakaś wódka, piwko, kiełbaski z grilla i paru najbliższych ziomeczków - u nikogo na 18 nie było tak fajnie jak u mnie zdaniem kilku osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QuaVeve: ja wprawdzie 18 nie wyprawiłem (dużo na głowie, mam w okolicach świat, trochę poszło kasy na prawko itp.) ale za to moja 19 przeszła do legendy...

Tobie radzę jednak wyprawić, to jest niezapomniana impreza nawet jeśli sie odbywa gdzieś w plenerze nad rzeką albo u babci na działce
  • Odpowiedz
@QuaVeve: Nie wiem czy ktoś już to mówił, ale zrób tak po prostu, że idziesz się ze znajomymi napić w plener czy tam do pubu i niech każdy się złoży na alko jako ,,prezent" to zaoszczędzisz i z prezentami problemu nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@QuaVeve: Wait what ? Sala ? Ja tam wziąłem keg piwa który akurat dostałem na rodzinnej osiemnastce i poszedłem z kilkoma kumplami obalić go nad wodą (przy okazji wciskając im kit że to tort mam w plecaku xd)

Kiedyś to były czasy...teraz nie ma czasów
  • Odpowiedz
@QuaVeve: ja zrobiłem ognisko na działce, kupiłem 4 kraty browarów, kilka flaszek, mięso, mama zrobiła sałatki, empetrójka i głośniki od kompa i jedna z lepszych imprez - tak mi potem mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz