Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wychowany przez samotną matkę. Irytuje mnie kiedy ludzie na wykopie bronią te "matki", racjonalizują ich zachowanie, bo niby te sobie układają życie... na tinder? serio? Przez brak ojca miałem (zaznaczam, czas przeszły) duże problemy z kobietami, więcej, miałem problemy z relacjami międzyludzkimi - byłem zahukanym neurotycznym ścierwem. Cieszy mnie, że takie samotne matki na tinder są piętnowane, nie chciałbym, żeby moja mama puszczała się przez jakąś aplikację "do ruchania".

Życie to nie bajka, wiadomo, że są wdowy, dla których los był bezlitosny, ale większość samotnych matek dokonuje złych wyborów, to społeczny rak. Jakoś przeżyłem swoją "chemioterapię", i się odnalazłem, inaczej pewnie bym tego nie pisał. Jeśli chcecie więcej, dajcie znać, mogę opisać historię swojego życia, co prawda będzie to moje wyznanie, ale może komuś pokaże drogę.

#tinder #badoo #przegryw #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 44
  • Odpowiedz
Przez brak ojca miałem (zaznaczam, czas przeszły) duże problemy z kobietami


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale gdy kobieta z dzieckiem próbuje sobie ułożyć z kimś życie to hurr durr, weź jeszcze raz przemyśl to co napisałeś ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Czyli tak nienawidzisz swojej matki że chciałbyś żeby była samotna do końca życia xD Może pomyśl jakim świetnym człowiekiem był twój ojciec, skoro #!$%@?ł, ale faktycznie, łatwiej mieszać z błotem własną matkę która cie wychowała.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Rozumiem, przypadki bywają różne. Ty mogłeś mieć na przykład co tydzień nowego wujka.
Wydaje mi się jednak, że większy żal powinieneś mieć do ojca, który #!$%@?ł i ma Cię w #!$%@?.
Przypadki bywają różne, to egoistyczne podejście z Twojej strony moim zdaniem, bo dlaczego samotny rodzic miałby być sam do końca życia? Facet też?
Mam trzy ciotki, które wzięły rozwód i nie wiązały się później z nikim. Mają po dwójce,
  • Odpowiedz
@riley24: "kims" to nie ojciec. trzeba miec na prawde duzo szczęścia, zeby ten ktoś, jesli juz sie w ogóle zwiaże z samotna matką, choc częściowo godnie ojca zastąpił.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: moze ojciec #!$%@?, bo matka byla tak #!$%@?, ze nie dalo sie z nia żyć, a sąd przyznal jej opieke nad dzieckiem, jak 96% przypadków i anon nie mial wyboru( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz