Wpis z mikrobloga

Kurła jakie to było za dzieciaka porąbane miejsce dla mnie, jedziesz se z rodzicami, granica czesko - austriacka, a tu takie coś xD Zamek, smoki, jakiś samolot z tyłu, wielki glob, w środku masa tobleronów itd xD
Strefa bezcłowa czesko-austriacka (AKA Excalibur City), na zawsze wspominana, jedna z lepszych atrakcji w trakcie podróży na wakacje xD
#podroze #nostalgia #czechy #austria #dziwnemiejsca #ciekawostki
Reepo - Kurła jakie to było za dzieciaka porąbane miejsce dla mnie, jedziesz se z rod...

źródło: comment_xC3BxKgnEQftexEn1iV2ptPFaEPbavsT.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Reepo: Pamiętam jak kilka lat temu jechałem na stopa do Chorwacji właśnie przez ten punkt. Noc, wysiadamy z koleżanką z auta, bo pan kierowca chciał kupić winiete, a tu samolot i smoki xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Reepo Po maturze wyruszylem z kumplem w podroz autostopem i wyladowalismy tam wlasnie. O 22. Zero mozliwosci transportu. Chcielismy sie przekimac po drugiej stronie drogi, a tam okazalo sie jest jakies cyganskie "osiedle" i ludzie chodzacy wokol nas po krzakach. Po ucieczce i zmianie pieluch, przeszlismy na strone austriacka i polozylismy sie w polu. Klimat nieziemski.
  • Odpowiedz
  • 1
Soundtrack jest TAK #!$%@? STRASZNY tam. Muzyczka jak z jakiegos metina grajaca cala noc. Slyszalna z kilkuset m
  • Odpowiedz
@Ulica: xDDD to było też pierwsze miejsce, w którym się spotkałem z automatem do prezerwatyw w toalecie, śmiechom nie było końca, teraz widząc komentarze o prostytucji tam już rozumiem dlaczego xD
  • Odpowiedz
@Mosiondz:

Tam jadłem pierwszy raz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja tam nigdy nie byłem. Na Chorwacji też nie. W latach 90 i pierwszych 2000 jeździłem na Węgry albo przez Niemcy jeśli gdzieś dalej, a syr prażony to na Słowacji najczęściej, bo jako, że z Podkarpacia pochodzę to najłatwiej było zjeść ichniejszą
  • Odpowiedz