Wpis z mikrobloga

JUŻ JUTRO W KOLEJNYM ODCINKU @wyjde_z_przegrywu :

"Ehh, poczułem ból gdy przeczytałem historię jednego z naszych stulejarnych braci. To kolejny dowód na to, że nie należy ulegać różowym i nie warto pajacować. To też kolejny dowód na to że Tarcza Stulejgrodu zawsze ma racje. Drogi @marcinxx3 niech to będzie dla Ciebie nauczka że seks kosztuje 200 zł i nie musisz po niego jechać 100km.

Ehh najwyższa pora by światła inicjatywa #gniewstulejarzy powróciła na łona wykopu. Niech to będzie impuls dla młodych stulejek"

Wyręczyłam Cie, masz jeden wpis mniej do produkowania sie ;)

#tinder #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #heheszki
Pobierz
źródło: comment_o0WJf2U1fg9y2Fj3fkMr7c7wWHSZ3Yea.jpg
  • 22
@PomidorovaLova: ale po co @marcinxx3 płacze że różowe mają wysokie wymagania jak sobie wziął laske na serwisie gdzie 80% to faceci a 20% to laski, przecież może isć do innej normalnej różowej, tego kwiatu jest pół światu i większość jest ogarnięta życiowo a nie jak puste laski z tindera. Nie spodobało ci się że chciała żebyś ją gdzieś zabrał to zatrzymujesz wóz i głosem Bogusława Lindy mówisz "#!$%@?" i masz problem
@PomidorovaLova: Zgadnij który to

Mam 20 lat i nigdy nie byłem na randce. Jestem ładny i mam koleżanki, ale tym różowym tylko seks w głowie, a ja chce poprzytulać się tylko. Nie mogę nawet spokojnie telewizora pooglądać, a ja mam masę zainteresowań lubię seriale, chodzenie na zakupy, gotowanie. Dlaczego mnie żadna nie chce jestem idealny.