Wpis z mikrobloga

Hm czemu tu codziennie widzę co najmniej 5 wrzut jakichś dziewczyn z Tindera które mają dziecko (i otwarcie o tym mówią), wrzucanych jako coś złego, do wyśmiania?

Kobieta od razu informuje że ma dziecko, to chyba lepiej, niż zostać zaproszonym do niej na randkę ze śniadaniem i wbić się na płacząca niespodziankę?!

Logika wykopów jak zwykle poraża
#tinder #badoo #przegryw #tfwnogf #logikaniebieskichpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Esubane:

Mizoginia lub mizoginizm – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywany do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu. W wielu przypadkach jej podłożem może być ukryty lęk, np. lęk mężczyzny przed funkcją rozrodczą kobiety, kompleks niższości, lęk przed zemstą kobiety[3].


wykopkowe przegrywy mają dwa przewodnie hasła które wg. ich logiki nie stoją ze sobą w
  • Odpowiedz
@kameleon321: To nikt nie musi (choć wierz mi, znajdą się tacy, choćby faceci, którzy mają własne dzieci, ale nie są z ich matkami).
Wyśmiewanie każdej samotnej matki, nie znając jej historii, to straszny rak. Rozumiem, że można nie być zainteresowanym taką znajomością, ale niech sobie te dziewczyny też układają życie na nowo, wolno im.
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: nie do końca czaję jak wyśmianie na wypoku zabrania im układania sobie życia. No ale skoro takie kwasnedeszcze mogą śmiać się ze stulejek a stulejki nie mogą śmiać się z matek to te matki pewnie wrażliwsze duchowo, najmniejszy wyśmiew niszczy im życie ;)

A bardziej poważnie - śmiać się można ze wszystkiego. Z samotną matką bym się nie wiązał osobiście, ale niech układa sobie życie nic mi do tego.
  • Odpowiedz
@Esubane: Nie wiem, bo za wiele wymyślają od początku?
Bo od razu, jak by co, chcą wiedzieć czy chcą zbudować coś więcej z nią?

Durne to bo zakładanie za wiele z góry jest najczęstszym błędem wszystkich internetowych randek. Nie ma co zakładać za wiele, trzeba po prostu poznać drugą osobę a nie jej wyobrażenie. Dopiero potem można stwierdzić czy to niesamowity człowiek którego przyjmiesz z inwentarzem, czy M--F na dwa
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: nah, to jest coś głębszego. To jest zawiść. To jest chęć upodlenia kogoś by poczuć się lepiej. Oni mają przeogromny kompleks niższości wobec kobiet, być moze jakieś traumy. Chcą dowalić kobietom za "przeszłe winy". No a samotna matka to idealny cel.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios większość tych wpisów jest, jak ona może taki opis mieć, przecież ma gówniaka. A dziewczyna pisze ze interesuje ja poważny związek. I tutaj nic nie jest śmiesznego. Tylko jak kobieta może być tak żałosna, że taki opis sobie wymyślila. Xd moim zdaniem to jest chore i mizgonizm aż się wylewa z tego.
  • Odpowiedz
@Esubane: nikt nie zabrania samotnym matkom układania sobie życia i szukania nowego stałego partnera ale niech nie robią tego na tinderze, ta apka nie jest do tego! Są setki innych "normalnych" portali matrymonialnych. Mam prawo wyśmiać każdego kto zabłądził na tindera w poszukiwaniu męża, przyjaciela, betabankomatu czy czwartego do pokera. Niektórzy ludzie spamują swoimi profilami wszędzie gdzie się da a wypokowa beka z nich to forma samoobrony
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: No masz rację, że jak się śmiejemy ze wszystkiego to rzeczywiście ze wszystkiego. Z tym że nadal mnie dziwi, że tak wiele screenów z opisów samotnych matek trafia w gorące, nawet jeśli nie ma w nich nic, co kazałoby chodzić po pokoju z żenady
  • Odpowiedz
nikt nie zabrania samotnym matkom układania sobie życia i szukania nowego stałego partnera ale niech nie robią tego na tinderze, ta apka nie jest do tego!


@hu-nows: co k---a xD

weźcie stulejaki zróbcie jakiś regulamin, do czego jest tinder, bo okazuje się, że do układania sobie życia nie, dla samotnych matek nie, dla szukających trójkątów nie, dla szukających przyjaciół nie. Chyba tylko dla sfrustrowanych wykopków shitpostujących na mikroblogu, to tak
  • Odpowiedz
@Esubane: wszystkie dzieci nasze są!
Mnie tam gówniak nie przeszkadza ale to jest zawsze problem w związku. Taka jedna pisała: "nie będziesz się wtrącać!". Jak to ma wyglądać? Jesteśmy w związku, mieszkamy razem a gówniak robi co zechce bo partner ma się nie wtrącać? Wizyty biologicznego ojca też ma znosić? Poważnego związku szuka, co nie? Gówniak do 18-tki musi mieszkać z jednym z rodziców/opiekunów. Jak teraz ma 3-9 lat to
  • Odpowiedz