Wpis z mikrobloga

@tetris795: problem dzieci luksusu bo telefon wolniej działa więc trzeba kupić nowy :)

najpierw możesz zrestartować system operacyjny albo wyczyścić telefon programem do optymalizacji aplikacji np. ccleaner na pewno to pomoże i telefon będzie szybciej chodził.
najpierw możesz zrestartować system operacyjny albo wyczyścić telefon programem do optymalizacji aplikacji np. ccleaner

@adam-stadnicki:
Weź przestań się szanownego kolegi #!$%@?ć z powodu wymiany telefonu. Ten twój genialny sposób to może zadziała na jakimś bieda androidzie. Idź wgraj sobie jakiś ROM na uspokojenie.

@tetris795:
Warto zainteresować się wymianą baterii w telefonie, aby szybciej działał. Jeżeli Ci się nie śpieszy z wymianą telefonu. Ja na twoim miejscu pozostał bym przy iPhonie
@adam-stadnicki: Jak ty sobie wyobrażasz czyszczenie iOSa? To nie jest Android, więc z założenia nie możesz tam takich rzeczy robić, bo system sam to sobie ogarnia, po prostu kawałek krzemu z 5s jest już dość leciwy.
@desppero: takie opinie pochodzą od ludzi ostatni raz mających styczność z samsungiem 5 lat temu przy sgs4. Ostatnio resetowałem S8 3 miesiące temu, żadnych programów do czyszczenia nie mam, rom stockowy i nie ma żadnych zmuł, telefon mam od lipca zeszłego roku.