Wpis z mikrobloga

PISZĘ RAZ JESZCZE POPRAWIONĄ WERSJE, MOŻE TYM RAZEM BOXDEL NIE BĘDZIE MIAŁ ZA CO USUNĄĆ. JEŚLI TEN WPIS ZNOWU ZNIKNIE TO TYLKO POTWIERDZISZ MOJE SŁOWA
@BOXDEL: Wczoraj pokazałeś jaki jesteś. Bliższy czy dalszy, ale kumpel z branży, załamany Ci dzwoni czy Ty tam do niego... A Ty co? Widać było jak bardzo masz głęboko to co on mówi, przerywałeś mu ciesząc się ile jest ludzi na stream, rozmowa się zakończyła to odrazu podjazd do tucznika bo jeszcze było dużo ludzi na stream... Prawda jest taka że to isamu Ci zrobił rekord, a Ty zamiast do niego jechać jak prosił i zapraszał to masz to gdzieś, bo swoje zrobił. Dla mnie rafatus, magical, bystrzak, rafonix, nie są taką patologią jak Ty. Ich ludzie pooglądają, bekę pocisną i wszystko, bo kto normalny zacznie pić kociołki z mamą, a Ty? Namawiasz te dzieciaczki do nienawiści cały czas JDM. W każdą dramę jesteś wmieszany, Twój kontent jest tak toksyczny że masakra. Przeglądałem shoty żeby sprawdzić co Ci magical zrobił, wszystkie jego wypowiedzi to odpowiedzi na Twoje zaczepki. On za mądry nie jest, ale te Twoje zaczepki są już chore, pamiętaj że oglądają Cię dzieci, a Ty co sobą reprezentujesz? PODSUMOWANIE: TO TY JESTEŚ NAJWIĘKSZĄ PATOLOGIĄ NA POLSKIM YOUTUBIE.
#isamu #danielmagical #gural #rafonix #bystrzak #boxdel #rafatus #patostreamy
Pobierz kozakWnecieRAFONIXwSwiecie - PISZĘ RAZ JESZCZE POPRAWIONĄ WERSJE, MOŻE TYM RAZEM BOXD...
źródło: comment_MQ4bd99tHeMgrRYBVNILlQSpPqxBz6oL.jpg
  • 19
Jak dla mnie to ja już dawno ich wyczułem, tzn. Tego całego boxdela, isamu, czy djpallaside.
Nigdy nie podobało mi się to co tworzą,
boxdel - wielki komentator jak i wyszukiwacz afer, ale dużo z nich było właśnie przez niego kreowanych (coś jak Gargamel ale w tym przypadku to już śmieszne nie jest),
isamu - mówi o tej całej patologii a on? Jaki poziom reprezentuje? (Zresztą od zawsze), stara się nieudolnie uratować