Wpis z mikrobloga

Muszę podzielić się z Wami szokującą wiadomością. Dotarła do mnie dziś w nocy, piszę dopiero teraz bo w nocy pewnie mało by kto to zobaczył. Jak sami dobrze wiecie, stan wrocławskich torów od lat woła o pomstę do nieba. Jednak nie dzieje się to tylko i wyłącznie przez zwykłe zużycie. Od pierwszej kadencji prezydent miasta Pan Rafał D. wymienia szyny na specjalnie drążone, które służą do rozprowadzania gazu ogłupiającego oraz wyzwalającego w mieszkańcach Wrocławia akceptacje obecnej władzy oraz stanu wrocławskiego MPK. Łatwo to udowodnić, bo ostatnie remonty torowisk były realizowane tylko i wyłącznie w miejscu o dużych skupiskach ludzi (skrzyżowania, czyli przejścia dla pieszych i przystanki). W ostatnich dniach można zobaczyć zwiększoną ilość gazu, a to dlatego, że wchodzi nowy system biletowy. Gaz można zauważyć tylko w dni, kiedy jest bardzo wilgotno, np. tak jak dzisiaj. Wchodzi on w reakcję z parą wodną i dlatego jest bardziej widoczny.

Skąd to wiem? Nie pytajcie i nie szukajcie mnie. Dziś kupuję bilet do meksyku #pdk. Zdjęcia dla potwierdzenia, trzeba dobrze się przyjrzeć.

#pasta #wroclaw #mpkwroclaw #100wykolejonychtramwajow też daje bo powiązane.

edit: owszem i #afera
trzypotrzy - Muszę podzielić się z Wami szokującą wiadomością. Dotarła do mnie dziś w...

źródło: comment_643CEnMFJxNFAbuFV7U0XtkYRutTv0pM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach