Wpis z mikrobloga

Przestrzegam Was przed ubezpieczeniem OC za pośrednictwem Mbanku czyli Axa. Nie wysyłają do UFG obowiązkowych danych o przebiegu polisy OC danej osoby tym samym zmuszając klienta do pozostania u nich. Dlaczego? Dlatego, że w innych ubezpieczalniach nie widać historii zniżek/zwyżek, ogólnie przebiegu OC, co za tym idzie ja chcąc skorzystać z oferty innej ubezpieczalni nie mogę tego zrobić bo nie widzą moich zniżek i liczą mi 5000 zł za OC! Jutro jadę do tych bydlakow z żądaniem wysłania danych do UFG, ale trwa to 48 godzin, a OC mam do środy włącznie, więc oczywiście jestem zmuszony do ponownego skorzystania z ich (tym razem grugo zawyżonej) oferty.
#zalesie #axa #mbank #oc
  • 11
@americanstarspl: wystarczy, że weźmiesz stare polisy do ubezpieczyciela, też nie miałem historii w UFG (ubezpieczyciel stwierdził, że w wyniku błędu) ale jak pokazałem dotychczasowe polisy naliczyli zniżki bez problemu :)
@americanstarspl: Nie musisz u nich zostać. Nawet nie opłacaj tej nowej polisy dopóki nie wprowadzą danych do UFG. Jak już naniosą Twój przebieg to wtedy możesz bez problemu zmienić ubezpieczyciela, a AXA zapłacisz tylko z ten okres od początku nowej polisy do daty wypowiedzenia.
Jakby co to też na PW zapraszam po ofertę ;)