Wpis z mikrobloga

Na weekendzie naszło mnie na rozegranie nowej gry.
Już jest nieźle. Ludzi w kij przezbrajam wszystkich w pancerze wspomagane i ogólnie koszę wszystko co na mnie wyjdzie a z napadów robotów wręcz się cieszę bo to darmowa super stal.

Tak czy inaczej testowałem opcję obrony z długim korytarzem wypełnionym grzejnikami. Niestety nie działa tak jak zakładałem. Przeciwnicy wolno dostają udaru a żeby utrzymać ich wystarczająco długo w pomieszczeniu muszę zwiększać ilość ścian i drzwi przez co atakują inne miejsca zamiast wbiegać w korytarz. No i ogólnie łatwiej ich wystrzelać. Projekt zarzuciłem ale cała infrastruktura została

I tutaj pojawia się pytanie. Okazało się że wszystkie karawany które do mnie przychodzą dokują się właśnie w tym korytarzu. Wie ktoś może czy jeśli ich upiekę spadnie mi ranking u nich? :) Miałem już karawany które dostawały wpierdziel przy okazji ataku innej frakcji i nie było z tym problemu.
#rimworld
  • 5
@TenZnany: @Maniek1986

Hah. Jednak się nie da :) Powód jest inny. Jak karawana dostaje udary momentalnie się zawija z obszaru. Jeśli ich przyblokować wybijają sobie drogę na zewnątrz. Możliwe że podpalenie drewnianych mebli zadziałało by dość szybko :)