Wpis z mikrobloga

Szukam mechanika samochodowego w #katowice i okolice. Do wymiany prawdopodobnie belka i amortyzatory z tylu. Zalezy mi na tym, aby kosztowalo to jak najmniej ponieważ nie chce inwestować w to auto bo nie wiem ile jeszcze pojeździ. Części mogę kupić sam, nie ma problemu. Samochod Fiat Punto II 1.2 8v.

Moze znacie kogoś takiego lub sami majsterkujecie cos przy autach i chcielibyście pomoc? Dziękuję za wszystkie informacje :)

#samochody #motoryzacja #fiat #auta
  • 19
@Lapidarny: belka to w zasadzie jeden wielki kawał metalu, mocowana jest poprzez gumowo-metalowe tuleje do mocowania przy nadwoziu. Jak coś ci tłucze i ktoś mówił, że belka, to w takim razie można zakładać, że to tuleje belki, one są wymienne, jakieś 50zł kosztuje para(ale warto sprawdzić czy to na pewno to, jakiś łom, własne oczy i widać czy się trzyma. Ciężko nie rozpoznać rozerwanej tulei). Wymiana samodzielna jest dość upierdliwa, ale
@Trique: problem w tym ze pracuje z reguly od 8 do 16 czyli w godzinach tego warsztatu. Do tego myślałem o kims bez firmy kto chcialby sobie dorobić lub bawi sie przy autach hobbistycznie