Wpis z mikrobloga

Po kilku telefonach z Androidem naszła mnie jakoś ochota na Japko. Iphone SE 32GB nadaje się do czegoś czy mimo wszystko lepiej zostać przy Androidzie w tym pułapie cenowym? Aktualnie Redmi 4A here ale coś się sypie bo potrafi karty sim tracić bez powodu... A z gwarancją raczej problem, bo mam lekko pękniętą szybkę. Teraz mam 5cali, ale 4cale też byłyby ok, chwilę trzymałem go w ręce. Co myślicie?
#iphonese #android #ios #telefony #apple
  • 5
@Krzemol: Miałem tak samo. Nigdy iosa tylko zawsze android. Szukałem czegoś kompaktowego więc eksperyment z Iphonem SE wydawał się idealnym rozwiązaniem. Wydawał się bo system kompletnie nie przypadl mi do gustu i sprzedałem po dwóch dniach Iphona. Nawet czasami mam chęć wrócić i jeszcze raz spróbować pojednać się z Iphonem SE, ale chyba jednak nie.

Tak czy inaczej - kup, zapoznaj się. Jak nie to chętnych na Iphona zawsze jest od
@Krzemol: Jeśli wielkość ci nie przeszkadza to będzie ok. Sprzęt jeszcze się nie zestarzał, aktualizacje będą z czym jest zazwyczaj trochę gorzej jeśli chodzi o Androida w tym przedziale cenowym.