Wpis z mikrobloga

Taki wspaniały klub... Czołówka Europy, finał LM, świetni piłkarze, piękna gra, i co? Gówno. Co roku odchodzące gwiazdy i co robi Wenger? Nic. On nie będzie płacił, on wie lepiej, on ma młodzież... Z podium spaść łatwo, wrócić na nie? Trudno w ch..j. Kogo może kupić Arsenal? Nikogo ambitnego. Ewentualnie najemników, którzy polecą na kasę (jak swojego czasu do Chelsea czy City) i na nich budować powrót do czołówki. W tej chwili Arsenal jest co najwyżej średniakiem, nikim więcej. I za to nienawidzę Wengera, że rozpieprzył taki potencjał w kilka lat (choć trzeba mu uczciwie przyznać, że on go zbudował). Zawsze wiedział najlepiej. Kuwra, gołębie się uczą szybciej niż ten kretyn ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz #pilkanozna #arsenal #wengerout
  • 23
  • Odpowiedz
@mannoroth 1.Niee podobno Mustafi i Xhaka był takim transferem podobnie jak Lacazette,nie jestem mam potwierdzonych informacji na ten temat bo nie jestem w klubie,ale czytałem że jest system zbierający informacje na temat piłkarzy ich rozwoju i on wybiera zawodników którzy teoretycznie powinni pasować do klubu.Wołam @Pustulka bo między innymi w jednym z jego wpisów o tym czytałem.Ile w tym prawdy tak naprawdę nie wiem.
2.Co do pytania czy byłeś na
  • Odpowiedz
Nie byłem (nie wiem, co to ma do rzeczy). I nie wierzę, że Wenger nie ma wpływu na zarządzanie klubem, zwłaszcza od strony transferów. Decyzji personalnych bronił jak lew i przedstawiał jako własne. Rozumiem, że tekst o komputerze to dowcip.


@mannoroth: Niestety, ale tak to wygląda, ściągają zawodników klasy B lub C, bo albo nie ufają Wengerowi albo piłkarz jest dla nich za drogi. Możesz się śmiać, ale od dobrych paru lat bardziej ufają firmie statDNA, którą zakupili za 2 mln funtów niż Francuzowi i klub się na tym przejechał. Mam nadzieję, że Sven będzie w stanie ich bardziej przekonać do zakupu pewnych osób od statystyk i innych cyferek ze statDNA.

Wiele wskazuje, że transferami:
Wengera były: Debuchy, Chambers, Cech, Ozil, Sanchez,
  • Odpowiedz