Wpis z mikrobloga

@kocz_ownik: To, że ktoś coś napisze, nie oznacza, że to prawda. Większość to chiński shit z logo Apple. Apple nie sprzedaje nikomu baterii. Tak jak pisałem - są one dostępne wyłącznie w autoryzowanych serwisach, które też nie prowadzą ich sprzedaży, bo zobowiązuje ich do tego umowa z Apple.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: mimo wszystko szkoda mi dać 350 za wymianę baterii telefonu wartego pewnie 700. Zdaję sobie sprawę, że mogą pisać co chcą ale nie widziałem by ktoś napisał zamiennik ale może za mało szukałem.
  • Odpowiedz
@MichaelT128: koledze @kocz_ownik: pewnie chodziło o to że dużo ludzi wymienia takie baterie i żyją z nią dobrze mimo że to chiński zamiennik ;)

Ja osobiście nie mam co polecić ale życzę powodzenia ;) może poczytaj komentarze z allegro osób które kupiły i wymieniły i działa telefon. Mój się łapie na normalna wymianę tania bo mam SE ale nie wymieniam. Jak Ci odpowiada wielkość to może pomyśl nad zmianą na
  • Odpowiedz
@Insiders: dokładnie o to chodziło. SE niby tak bo to ekstra telefon ale swojego kupiłem nieco ponad rok temu przepłacając w xkomie bo nie chciałem brać odnawianych z allegro. Zatem nie uśmiecha mi się wydawać kolejne ponad tysiąc po tak krótkim czasie. Z iOS jestem zadowolony jednak bateria, która nagle z 70% spada do 20% to lekka porażka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz