Wpis z mikrobloga

@ron-wolver: facebook -> Grupa Gastronomia Warszawska. Jak masz jakieś doświadczenie w gastro, to na pewno znajdziesz kogoś, kto z różnych powodów potrzebuje rąk do pracy tylko chwilowo. Jak nie masz, to może ktoś akurat potrzebuje kogoś na zmywak, do sprzątania, kierowcy czy takie tam.
  • Odpowiedz
@ron-wolver no tak. Idz na duża budowe ( o ile mieszkasz w większym mieście ) i zapytaj kierownika czy byłaby jakaś praca na jeden dzień o brakuje Ci do czegoś tam. Posprzątać czy coś.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: a jak nigdy na budowie nie robiłem? wiesz, kiedyś chciałem iść na budowę, ale się cykałem że mnie wyśmieją bo jestem chudy

znaczy się nie śmiej się ze mnie, ale boje się że mnie wyśmieją, bo to dziwne tak iść i zapytać o kasę za sprzątanie
  • Odpowiedz
@ron-wolver ogólnie powiem Ci tak : na budowe możesz iść, ale nie radze pracować w branży na codzień. Jak straciłeś prace czy właśnie potrzebujesz dorobić to jak najbardziej. Chudych na budowie od groma :P sam wyglądam szczupło i nikt do mnie nic nie ma.
  • Odpowiedz
Olx? Warszawa -> praca -> budowa/remonty. Szukaj bardziej przy remontach bo na dużej budowie o ile jest wszystko legal to nie wezmą Cie. Próbuj tego lub jak ktoś wyżej napisał w gastro
  • Odpowiedz