Wpis z mikrobloga

@3mielu: Mam nadzieję że to jakiś dziwny rodzaj sarkazmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli łamią to prędzej czy później dosięgnie ich ręka sprawiedliwości. Nikt nie jest święty, ale żeby jechać stówką w zabudowanym to już jest moim zdaniem przegięcie. Swoją drogą jak można nie zauważyć znaku, który jest jednym z największych jakie występują w Polsce na drodze?
@ksaler Ja tam na Hołka złego słowa nie powiem tym bardziej że sam przepisów sztywno się nie trzymam ale że taki doświadczeny szofer dał się zrobić.. przecież każdy wie że w mieście na 50tce to nie więcej jak setą się ciśnie ( ),
@bar_tosz ale ja nie mówię ze nie powinien dostać mandatu. #!$%@? - musisz się z tym liczyć. Mam tylko beke z wykopków bo każdy swietszy od papieża. Hołek powinien przyjąć kwita na klate i nie #!$%@?ć na fb.
@ksaler: No niestety teraz w zabudowanym 99 max jeżdzę, bo nigdy nie wiadomo kiedy te #!$%@? łapczywe się pojawią. Ludzie jeżdzący po Polsce zrozumieją, jedziesz drogą krajową wjeżdzasz do jakiejś wichury 4 domy na krzyż rozstrzelone na 2 km i teren zabudowany...
żenada roku to robienie z niego pirata drogowego. Na wykopie wszyscy święci, nikt przepisów nie łamie, a co drugi jest za smarkaty na to żeby prawko mieć w ogóle :D


@3mielu: Nikt z wykopu nie udziela konferencji na temat bezpieczeństwa w ruchu. Czy wy #!$%@? nie widzicie różnicy? Bardzo dobrze się stało, bo przeważnie różnego rodzaju znane osoby mają przywileje do tego stopnia, że nawet za #!$%@? kogoś na drodze dostają
żenada roku dla mnie ten wpis...


@ksaler: Owszem, żenada. Tylko czego się spodziewałeś? To kolejny człowiek, który do końca życia będzie jechał na tym, że kiedyś przez chwilę robił coś dobrze. Teraz to jest podrzędny celebryta, znany z tego, że jest znany. Nic więcej.
@Zydomasoneria: stary, bronisz czego właściwie? Hołka? Tego, żeby można było #!$%@?ć, jak się nikomu krzywdy nie zrobi, czy czego? Tak czy siak,to wyimek z mojej ogólnej tezy, że osoby publiczne powinny być w sensie społecznym, traktowane dużo ostrzej, niż zwykli ludzie, gdyż społecznie ich wpływ jest dużo większy.