Wpis z mikrobloga

@Gamers24: jak ja bym chciał zobaczyć Manę. Rzygam już tymi zergami, nienawidzę, zawsze jak grałem na SI w SC1 to wybierałem to robactwo żeby patrzeć jak się rozbryzguje na cannonach.
@Gamers24: Nie ma opcji, że żaden, która jest bardzo prawdopodobna na tak mocno obsadzonym turnieju.
Nerchio raczej wątpię by wyszedł, bo ma za dużo zergów, a wiemy, że nie radzi sobie zbytnio z wczesną agresją.
Elazer chyba największe szanse ma
@Gamers24: nawet nie wiem czy rok temu oglądałem. Chociaż prawda jest taka, że Mana jest strasznie niestalym zawodnikiem. Raz dochodzi do finałów imprezy ( z 2 lata temu w Krakowie coś było), żeby potem przez sporo czasu nie wychodzić z grupy. Może to zmęczenie materiałem już, i gra tylko żeby trzymać się teamu i dostawać wypłatę, a może po prostu nie ma pomysłu. Osobiście zawsze bardziej kibicowałem jemu niż Nerchiowi.
@zolwixx: w sumie to ostatnimi czasy pokazał się Art, Rodzyn, Gerald z protosów, do tego Ziggy i soul (chociaż jego to znać już parę lat). Niestety ciągle żaden z nich nie osiągnął poziomu pozwalającego konkurować z europejską topką.