Wpis z mikrobloga

Siedze sobię po nocce i tak sobie staram przypomnieć co odwalałem za gówniaka oraz w życiu dorosłym. Z racji, że po 12h spawania mózg już nie pracuje tak dobrze to wrócę to historii z końca roku 2017.
Napewno słyszeliście, że ktoś kogo znacie, albo wy sami przypadkowo coś #!$%@?ście. Nie no poważnie przypadkowo.
Mi udało się przypadkowo zajumać 3 regały ocynkowane z OBI o wadze 15kg i wysokości 180 cm ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Potrzebowałem regał w stylu magazynowego. Miałem wolną scianę w "garderobie" oraz duuużo słoików w przetworami. Jakieś tak #!$%@? buraczki, papryka w occie, a do tego baniaki z wodą, mleko itp. Przegląam ofertę OBI a tam ocynk 5 kg 4 półki. Mówię bomba! Doniose spokojnie 2 km do domu.

Wchodze cały na biało do OBI. Jest i on. Na starcie #!$%@?... Debile rozrewli bandówke górną ( ta taśma co trzyma w kupie wszystko plastikowa ). Bez niej te 4 półki bedą sie gibać ;/
Biore to w łapy, a to ni #!$%@? nie 5 kg. Mysle sobię

No ja debil nie doczytałem ze 5 kg to półka jedna


Taszcze to do kasy. Pani kasjerka upewani się mnie czy to jeden zestaw.

No tak! 4 półki w regale to i 4 części

Płacę grzecznie gotówka 40 cebulionów i wychodzę taszczyć to gówno jak Jezus krzyż.
Doniosłem. Rozpakowuje a tu zonk. 4 zestawy śrub.

Okazało się, że wcale nie było tak, że zerwali bandówke, tylko zapomnieli rozdzielić towar na 4 zestawy.
W ten osobo spoósb stałem się posiadaczem 4 regałów. 2 w "garderobie" , jeden zapasowy w piwnicy, a 4 oddałem i zwrot kaski #cebula

Pic rel. w komentarzu

#historiemarasa
  • 17
@Psajkoman dla mnie to śmieszna sytuacja, której nie planowałem ;) Nie miałem.zamiaru znowu #!$%@?ć 2km z 16 kg blachy pod pachą. Kasjerce się za to nie oberwie. Straci olbrzymia firma. Gdyby sytuacja miała miejsce w jakimś sklepie prywatnym to oddalbym.jak najbardziej bo wiedziałbym że uderza to konkretnie w sprzedawcę, lub małego.przedsiebiorce ;) Jak #!$%@?ł o.mi.sie.elekteonarzedzie kupione w Obu nie zmojej winy to zwrotu jakoś przyjąć nie chcieli. Wszystko byleby uznać to jako
Okazało się, że wcale nie było tak, że zerwali bandówke, tylko zapomnieli rozdzielić towar na 4 zestawy.

W ten osobo spoósb stałem się posiadaczem 4 regałów. 2 w "garderobie" , jeden zapasowy w piwnicy, a 4 oddałem i zwrot kaski


@Von_Maras: Jesteś złodziejem.
I jezcze typowo sobie to racjonalizujesz:

1.

Gdyby sytuacja miała miejsce w jakimś sklepie prywatnym to oddalbym.jak najbardziej bo wiedziałbym że uderza to konkretnie w sprzedawcę, lub małego.przedsiebiorce