Wpis z mikrobloga

ale mnie denerwuje kiedy ktoś narobi lipy jak był n------y, a później zasłania się tym, że to nie ja, to a-----l.

jak mawia stare ludowe przysłowie po alkoholu jesteś sobą tylko bardziej.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ak mawia stare ludowe przysłowie po alkoholu jesteś sobą tylko bardziej.


@WujaAndzej: Czyli na trzeźwo dowcipny, na bani dowcipniejeszy.
Na trzeźwo wysoki, na bani wyższy.
Na trzeźwo piękny, na bani
  • Odpowiedz
@WujaAndzej Generalnie gdy ktoś narobił trzody po alk., powinien przeprosić i wziąć pełną odpowiedzialność za siebie. Nie prawdą jest jednak, że po alk jesteś "bardziej" sobą. Zostało udowodnione, że alk u różnych ludzi wpływa na różne części mózgu. Są ludzie, którzy tracą pamięć, a znajomi mówią później "stary jak to nie pamiętasz przecież wyglądałes i zachowywałeś się normalnie", są też tacy którym pada na ośrodek mowy i belkotają mino, że nie
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie zachowują się nienaturalnie po alkoholu albo innych używkach. Dla mnie bzdura o tym byciu sobą.

Ludzie bardziej są sobą na trzeźwo, a po alkoholu często ich poglądy są wywnioskowane z błędnych przesłanek przez chwilowo obniżone IQ. Ludzie po wódce wcale nie mówią samej prawdy

Widzisz jak a-----l wpływa na człowieka fizycznie, chwiejny krok, opuchnięta morda czy rzyganie. Czy uważasz, że to naturalne dla tych ludzi zachowania, a na co dzień
  • Odpowiedz