Wpis z mikrobloga

#syria Bardzo dobry tekst z początku interwencji Rosji w Syrii w 2015 r,doskonale pasuje do obecnej sytuacji ukazujący jak Rosja manipuluje przekazem swojej obecności w konflikcie.Tłumaczą iż robią interwencje dla zwalczania Isil po czym atakują każdego tylko nie Isil ( ͡º ͜ʖ͡º) http://www.understandingwar.org/sites/default/files/Russia%20False%20Narrative%20in%20Syria_1.pdf częst tekstu po polsku Link
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KochanekAdmina To powinno się znaleźć w podręczniku "jak odpowiadać nie mając nic do powiedzenia" szukać błędów w pisowni oponenta lub powiedzieć mu"a ty jesteś za terrorystami".Zero dyskusji, wymiany poglądów
  • Odpowiedz
@Cichydon: Z nas wszystkich to prowadzisz dyskusje bez argumentów. Assadowcy mają swoje powody do popierania Assada i tolerowania obeceności Putina. Ty natomiast prowadzisz dyskusje zarzucając Assadowi zbrodnie zresztą całkiem możliwe że słusznie po czym nie wskazujesz swojej strony w konflikcie tylko płacząc nad losem biednych rebeliantów z al-kaidy. Może się po prostu określ po czyjej jesteś stronie bo na razie nie można z tobą prowadzić dyskusji.

My przynajmniej jesteśmy w
  • Odpowiedz
@Cichydon staram się tobie uzmysłowić, że w tagu są różni ludzie. Niestety ogarnięty jedną narracją nie potrafisz tego przyjąć do swojej wiadomości. Tak jestem niezależny jak każdy tutaj ale przez kilkanaście miesięcy docierania wypracowaliśmy sensowny standard dyskusji z czego korzystasz ty też!
  • Odpowiedz
@Cichydon: Na bank jesteś trollem na usługach mosadu xD
Przepraszam, ale bardziej nieogarniętej osoby na tagu nie widziałem.
Imperializm Rosji jest niczym w porównaniu do imperializmu USA. Wymiar zbrodni popełnianej na ludności cywilnej taki sam.
Choć to USA najczęściej grozi suwerennym państwom. A to, że obali, a to że zniszczy, zbombarduje.
  • Odpowiedz
  • 0
@bijotai Standard na tagu Syria? . Niestety ci zaprzecze, tu na tagu jest zorganizowana grupa o kierunku proasadowskim,i nie ma żadnego standardu dyskusji, jak ktoś ma inne zdanie nazywacje go sympatykiem Al kaidy i tyle z dyskusji. Negujecie każdy możliwy tekst z zachodnich mediów, każdą możliwość popełniania zbrodni przez asada, przyjmując tylko te które odpowiadają waszej narracji. Jeśli ci coś przeszkadza w wolności słowa na wykop.pl to bardzo mi przykro nie
  • Odpowiedz
@Cichydon ludzie tutaj tolerują twoje wstawki plus tłumaczą swoje stanowisko. Ty z kolei występujesz w roli wszechwiedzącego tylko wiedza niestety niezbyt imponująca. Wrzucanie przeterminowanych artykułów w celu udowodnienia swoich racji jest śmieszne.
  • Odpowiedz
  • 0
@bijotai Nie przeterminowane, podkreśliłem że działania opisane wtedy są równie podobne do teraźniejszych działań Rosji, że nie zmieniła swojego zachowania i tekst jest cały czas na czasie . Osobą która udaje wszechwiedzącą myślę że można by było nazwać taką które neguje artykuły wszystkich zachodnich mediów, bo oczywiście wykopek z tagu Syria ma lepsze żródła, ja cały czas podaję źródła, wy negujecie
  • Odpowiedz
  • 0
@RuskiAgent1917 W Syrii działają korespondenci wojenni . To od nich zachodnie media czerpią informacje. Prócz tego często mają informatorów w rządach Twittera bardzo łatwo zakładać, media jednak ponoszą większą odpowiedzialność za pomyłki
  • Odpowiedz
@Cichydon: Dla mnie to by była nobilitacja jakby ktoś mnie nazwał członkiem Al-Qaidy. Ale gdyby mnie ktoś nazwał doktorem szewko to bym sobie chyba już nigdy w oczy nie spojrzał. Większej obelgi nie ma.
  • Odpowiedz