Wpis z mikrobloga

Hej Mircy! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawie rok temu wstawiłem na #wykop wpis, w którym udostępniłem nagranie Damiana Żukiewicza znanego z namawiania do inwestowania w zarabianie w internecie, różne #mlm #futurenet, nie było to nic obraźliwego, a podpis pod tym udostępnionym klipem z YouTube'a był raczej dość sarkastyczny. Dzisiaj, prawie rok (podkreślam - rok!) po wrzuceniu tego wpisu dostałem wezwanie od kancelarii prawnej reprezentującej Pana Damiana do usunięcia wpisu, powołując się na art. 24 Kodeksu cywilnego. Samo wezwanie jest z dnia 9 lutego, trochę opóźnieni są w rozsyłaniu tego. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z tego co wiem, nie jest to przypadek jednostkowy, kilka osób również otrzymało podobne wezwania. Wpis usunąłem, chociażby z tego powodu, że sam udostępniony w nim film również został usunięty (co za przypadek, być może dlatego, że osoba, która go udostępniła uświadomiła sobie, że sama obraża używając rynsztokowego i agresywnego języka ludzi w tym przypadku stojących w kolejce na lotnisku? ( ͡º ͜ʖ͡º)). Żałuję, że nie mam kopii tego filmu, moja strata! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A więc! Może jakiś mały #wykopefekt i wspomnienie w opiniach Google w jaki sposób kancelaria prowadzi swoje działania chroniąc interesy osób mających w społeczeństwie oględnie mówiąc niezbyt pochlebną opinię? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie recenzje już zresztą zostały zamieszczone przez kilka osób, bo polegają na prawdzie, więc jeżeli ktoś również uważa sposób działania kancelarii i to, w imieniu jakich osób działa za niezbyt moralne, może wystosować stosowną opinię, zgodnie ze swoim własnym zdaniem w/w temacie.

Afera była już ponad dwa miesiące temu. Tutaj wpis, w którym już ten proceder był opisywany. Dziś również pojawił się wpis na ten temat. Warto stale sprawę nagłaśniać, osoby, które również otrzymały podobne wezwania czy zostały w jakiś sposób oszukane przez Pana Damiana niech tutaj napiszą. Być może przygotuję na jeden z portali informacyjnych felieton opisujący sposób działania całej tej grupy, aby ostrzec ludzi.

OBSZERNA ANALIZA SYSTEMU FUTURECOIN PROMOWANEGO PRZEZ PANA DAMIANA
LINK DO PROFILU FIRMY W GOOGLE

Wołam @Bezprawnik @renalum (naczelny podsumowywacz krętaczy MLM na Wykopie).


#afera #zukiewicz #januszebiznesu #prawo #btc #scam #oszukujo
Pobierz
źródło: comment_R6zUyYCKncRLN4qzbj12mWh4njqZAYOZ.jpg
  • 5
@logixdev: To jest jakieś pieprzenie w bambus, bo się nijak ma do art. 23 na który się powołują. Zresztą, który artykuł definiuje krytykę jako konstruktywną czy merytoryczną od zwykłej krytyki? ( ͡º ͜ʖ͡º) W dodatku to "pismo" to typowy straszak w samej swojej "mądrej / prawniczej" konstrukcji, bo w niczym innym.