Wpis z mikrobloga

Albo przesadziłem z dawka spalacza tłuszczu albo siedzi tam 1.3dmaa (geranium).

Brałem w grudniu ten sam spalacz i czegoś takiego nie było.

Balagan na strychu przez 40 min miałem taki że nie mogłem się ogarnąć xD

Poprzednia wersja odzywki była na geranium. Teraz już ponoć nie ma w składzie.

Na pierwszy rzut oka różni się etykieta tej nowej odżywki od tej co brałem w grudniu. Będę w domu to porownam. Kiedyś tak bałagan w głowie miałem po jack3d na geranium

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
Pobierz methanex - Albo przesadziłem z dawka spalacza tłuszczu albo siedzi tam 1.3dmaa (geran...
źródło: comment_bhXsuM1I78vZPVXnCrsPhhqpPLYD6Tz1.jpg
  • 10
@methanex: Planuje kupic na redukcje, ale za jakis czas dopiero, poki co zaczne od czegos lzejszego.

Musze tylko doczytac dlaczego wersja w kapsulkach i wersja w prochu roznia sie skladem mimo, ze to dokladnie ten sam produkt powinien byc.
@CzakNorris czym się różnią w składzie? Osobiście wolę proch bo można zacząć od mniejszych dawek niż zaleca producent. W kapsułkach w sumie też,ale więcej roboty z tym jest. I ekonomiczniej wychodzi proch.

W tych odżywkach z Ameryki skład to jedna wielka niewiadoma, na stronie,etykiecie co innego napisane niż jest jest w rzeczywistości
@CzakNorris dwa razy zamawiałem z sfd. Za 1szym razem miałem polska etykietę na opakowaniu. Dzisiaj przyszła paczka i tej etykiety nie ma. Sprawdzę jeszcze nr serii. Może jakieś stare zapasy mi wysłali z 1.3dmaa.