Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam czegoś na poprawę koncentracji głównie do nauki/pracy przy komputerze. Zabieram się za jakąś czynność, chwilę jestem na tym skupiony ale po kilku minutach myślę o czymś innym i tak skaczę od jednego do drugiego ostatecznie nic nie robiąc.
Na co dzień trochę pomaga kofeina(piję yerbę, mam też kofeinę w kapsułkach).

Na razie rozważam takie substancje:
l-teanina (badania potwierdzają poprawę koncentracji,dobrze działa w połączeniu z kofeiną)
hupercyna (warta uwagi, chociaż zdaje się,że bardziej wspomaga sam proces nauki i zapamiętywania niż koncentrację)
alpha gpc (ciężko stwierdzić czy pomaga na poprawę koncentracji,tak jest reklamowany)

Obecnie suplementuję Bacopę i o3. W przyszłym tygodniu zamierzam zacząć przygodę z kreatyną.

Może miał ktoś z Was podobne problemy i może coś doradzić?

#mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot:

ja stosuje

ALCAR + GPC + Hupercyna + Kofeina + Teanina i różnica jest. Najbardziej zbędny tu ALCAR. Może pomóc więcej ruchu, ogarnięta dieta. Testowałem wszystko na rynku oprócz "-cetamów". Niedługo w stacku wyjdzie Game-Over (maczałem palce w układaniu składu) i Brain Fuel v2 od Apollo. Mimo wszystko uważam, że jednak łapie się na to tolerancje i nie warto stosować cały czas.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Zamówiłem Alpha gpc,hupercynę,teaninę i będę testował za kilka dni. Za jakiś czas postaram się podzielić wrażeniami.

Game-Over ciekawy skład. O Sunifiramie nigdy wcześniej nie słyszałem, dopiero dzisiaj trochę poczytałem co to za substancja.

L-theanina chyba nie wyrabia tolerancji.
  • Odpowiedz
@Kasahara: od 3 dni wcinam tego brain fuela v2 i przyznam że środek robi robote :)) ten game over mocno się różni? tu jestem bardzo bardzo zadowolony. Potrafię zapamiętać cały numer telefonu na jeden raz, czuje się na maksa skupiony na tym co robię, jest mega!
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jak po czasie ocenisz te boostery? Zastanawiam się nad theaniną i znajomy polecił mi jeszcze bacopa monnieri, ale sam twierdzi, że wkreca się dopiero po 2-3msc i nie ma jakiegoś efektu wow, choć czuje, że lepiej zapamiętuje.
  • Odpowiedz