Wpis z mikrobloga

Mirki spod #kubica, odpowiedzcie laikowi. Według Waszej wiedzy i znajomości realiów, co będzie, jeśli naprawdę wyjdzie już na pewno, że Robert jest szybszy od obu nominalnych kierowców? W sensie, że zobaczy to czarno na białym Williams, ale też całe środowisko i inne zespoły.

Rozumiem, że kasa ma znaczenie itd., ale czy jest możliwy taki scenariusz, że inny team go weźmie? Nie sądzę że przed sezonem, ale na następny?

#f1 #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jamtojest: nikt z nas nie analizował dokładnie jego przejazdów, wiec nie wiadomo jak zachowałby się w wyścigu. to wie tylko williams i paddy może sobie pluć w twarz, uśmiechajac się do sirotkina. wiadome jest ,ze pokonał jedno okrążenie szybciej niż jego koledzy z teamu, ale niewiadomo czy byłby szybszy na torze przy kilkudziesięciu okrążeniach.
  • Odpowiedz
  • 0
@the_white_crystal: Zawsze się trochę wróży ;)

Nie jestem w temacie, dlatego pytam. Jak byś mnie zapytał o piłkę, to bym mógł coś powiedzieć, bo wiem mniej więcej jak działają transfery, kontrakty itd. W F1 nie mam pojęcia, może te kontrakty są jakieś mocno długoterminowe, może są jakieś szczególne przepisy. Widzę, że janusze na forach się podpalają i chcę zapytać kogoś poważniejszego, czy są jakiekolwiek podstawy do optymizmu ( ͡º
  • Odpowiedz
  • 0
@Dorken: No dlatego pisałem, że JEŚLI się okaże szybszy. Rozumiem, że miarodajne byłoby tylko pojechanie w wyścigu, ale chyba sam Williams będzie miał wewnętrzne dane z testów, pozwalające porównać kierowców.
  • Odpowiedz
@jamtojest: F1 jest p------a, tu się może wydarzyć wszystko.
Równie dobrze może swój pierwszy wyścig pojechać za miesiąc jak i już nigdy nie wystartować.
Kontrakty są mega skomplikowane i nikt ich nie widział, sirotkina RACZEJ nie można ot tak w-----ć, ale może jeśli nie spełni jakichś warunków to będzie się dało? Nikt nie wie, tu jest na serio wróżenie z fusów
  • Odpowiedz
@jamtojest: Możliwość, że na 2019 ktoś go weźmie istnieje, ale nie jest zależna tylko od Kubicy. Nawet jeżeli będzie szybki na testach w f1 i w WEC w trakcie wyścigów (o ile się zdecyduje na starty, bo już coś marudził, że dużo roboty) to raczej nie będzie numerem 1 na listach zespołów zmieniających skład po sezonie ze względu na wiek, ale może być mocną opcją numer 2 czy 3, tak
  • Odpowiedz
@jamtojest: Są właściwie 4 opcje.
1. Nic się nie wydarzy, czekaj do 2019
2. Orlenolotos sypnie kasą i zamieni się Sirotkin z Kubicą (mało realne, szczególnie przed GP Rosji)
3. Pojawi się jakiś POTĘŻNY sponsor zainteresowany medialnym szumem wokół Roberta
4. Haas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Według Waszej wiedzy i znajomości realiów, co będzie, jeśli naprawdę wyjdzie już na pewno, że Robert jest szybszy od obu nominalnych kierowców? W sensie, że zobaczy to czarno na białym Williams, ale też całe środowisko i inne zespoły.


@jamtojest: odpowiadam: NIC.

A rozwijając wypowiedź:
Pewnie i tak wszyscy wiedzą, że Kub jest szybszy, ale liczy się pakiet kierowca+kasa. Do tego - umowa, w której jest milion kruczków i pewnie wyrzucić któregoś z podstawowych, zwłaszcza, jeżeli wnoszą tyle dolarionów, będzie
  • Odpowiedz