Wpis z mikrobloga

@sweeting: @notlajkdys:

Po przegranym majorze i beznadziejnym roku, standardowa praktyka klubów. zławkowali TaZa i tymczasowo wszedł MICHU. To, że gdzieś tam TaZ miał kosę ze Snaxem i białym nie zmienia faktu, że to, że go wyrzucili gracze jest spekulacją.

Jeżeli już to TaZ sam się zgłosił że odejdzie przy ewentualnych zmianach bo tak mówił.
@lazzyday: Jest to prawie pewne, że gracze nie chcieli z nim już grać i były jakieś sprzeczki pomiędzy nimi. Wystarczy zobaczyć, że żaden z VP nie pożegnał Taza po tylu latach wspólnej gry(a moim zdaniem wypadałoby ze zwykłego szacunku do kolegi z którym się przegrało tyle lat), nawet Neo tego nie zrobił. Bodajże jedynie Pasha odwołał się do tego troszeczkę na fb. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lazzyday: Nie mówię, że to byli kumple bo raczej każdy wie, że grali ze sobą jedynie dla wyników. Lecz po tylu latach wspólnej gry nawet o tym nie wspomnisz, nie pożegnasz się? Chcę tylko Ci uświadomić, że między nimi nie było dobrych relacji i nie ma szans żeby znowu zagrali razem.
@notlajkdys: przypominam, że Taz jest na ławce w vp jak odejdzie ostatecznie wtedy mozemy mowić ze się nie pożegnali. Wiadomo mała szansa na powrót ale ciągle jest członkiem vp
@lazzyday: po pierwsze: wysłuchaj sobie tego podcastu z jakimś youtuberem, gdzie Taz wyjaśnia kilka spraw; po drugie: obejrzyj szoty byaliego ze streamów, w których wprost mówi, że taka była decyzja grupy, i że akurat trafiło na Taza, ale jakby się dogadali inaczej, to równie dobrze mógłby to być on. Weź daj źródło typie do tych rywalizacji o decyzji właścicieli xDDD
@sweeting: Dziecko drogie.

Napisałem co wiem bazując na swoich źródłach. Ani przez moment nie "broniłem tezy jak niepodległości".

Twoje niezdrowe zaangażowanie w dyskusję, połączone z absolutną pogardą dla drugiej strony i ilością emotikonek charakterystyczną dla niedorozwiniętych dzieci z syndromem alkoholowym przypomniało mi czemu praktycznie przestałem się tutaj udzielać.