Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą #stulejacontent ze spotted, czytam sobie kulturalny wpis ze ktoś szuka jakiejś dziewczyny czy chłopaka bo nie miał okazji zagadać (bo costam sie wydarzyło) a #!$%@? frustraci #przegryw rzucają sie z komentarzami "BO #!$%@? JESTEŚ" "BYŁO ZAGADAĆ GURWA GDZIE MASZ JAJA" "PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIE DO PODRYWU HEHE" ja #!$%@?, nikt nie pytał nikogo o zdanie a ameby musza wcisnąć swoje 2 grosze.

Przyznam ze na spotted jest sporo raków, wbijam tam czasem z ciekawości lub "bo znajomy polajkowal" albo jakaś inba jest. To co sie jednak #!$%@? gdy ktoś zapyta o jakaś osobę która widział w xyz, to przechodzi ludzkie pojęcie. Rzadko widzę taka zazdrość w necie, #!$%@? cie obchodzi ze ktos kogoś szuka? Najczęściej takimi pajacami (jak juz wejdziesz na jego profil) okazują sie jakies piwniczaki w dresach z zuberkiem w ręku którzy sami w życiu nie widzieli kobiety i chyba są zazdrośni ze ktoś próbuje zaruchac. Mam chęć założyć jakies trollkonto i ich wszystkich #!$%@?, ale szkoda strzępić ryja.

Zastrzegam ze nigdy nie pisałem na takich fanpagach i nie używam ich w aktywny sposób, jestem #!$%@? jedynie jako obserwator. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podrywajzwykopem #oswiadczenie #gorzkiezale #facebook
  • 4