Wpis z mikrobloga

Nikomu d--a w Wawie nie pęka. Każdy kto widział mecz, wie że powinniśmy po kwadransie grać w 9. Oblepieni lubrykantem wojownicy klawiatury z ch... wie jakiego miasta znowu biją pianę. JAGA wygrała ZASŁUŻENIE. Każdy kibol Legii to powie, bo widział mecz. Wyluzujcie, bo sezon się kończy w 37 kolejce.

Trzymajmy fason Panowie.
#mecz #ekstraklasa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: ja tam bardziej martwiłbym się formą Pazdana i Jedrzejczyka bo łysego Legia mogła sprzedać za dobrą kasę, Jędrzejczyka tak samo zamiast podpisywać wysoki kontrakt i za tą sumę zmiażdżyć ekstraklasę. Bo tak w sumie to przydałaby się chociaż jedna drużyna w Polsce która miałaby szanse na coroczną LM, no a Legii obecnie najbliżej.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: mireczku szacuken, ale nie każdy kibic tak potrafi przyznać się do porażki, a moje wpisy było kierowane do śmieszków z przed meczu typu jaga.rar itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krul_Macc: Przecież za Pazdana nikt nie chciał wyłożyć klauzuli, a np. Turcją nie była zainteresowana jego żona. Jędrzejczyk nigdzie indziej nie dostanie tak kosmicznego kontraktu, więc będzie ciężko się go pozbyć.
  • Odpowiedz
Każdy kibol na młynie tak śpiewa. To nie Anglia. Urodziłeś się wczoraj? Legia i Jaga to jedne z większych kos. Mieli im kwiaty wysłać?


@Pshemeck: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, nic tam nie ma o Jadze.
  • Odpowiedz