Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak dla was ale dla mnie #danielmagical jest nr 1 w #patostreamy ale jest jedno ale musi być dużo gości i stream tylko na U2 bo tam nigdy nie wiadomo co się #!$%@?. Więc zostaje czekać do czwartku i liczyć na to że bd dobra ekipa i klimat małego pokoiku wróci. Bo na tą chwile jak dla mnie nie ma nic ciekawego na tych Patostreamach wieje nudą..( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreenTeam: Ale u magical zawszę się coś dzieje iciężko żeby jakieś inny streamer miał w ogóle podjazd no może Rafatus. Ale te legendarne streamy to już kosmos ciężko nawiązać do tych czasów
  • Odpowiedz
@PZt37: Tu masz rację ale coś się dzieje już te legendarne czasy nie wrócą ale myślę że na tą chwile u Grubego można się spodziewać najlepszych akcji poczekajmy do wiosny jak działka odpali tam jest dużo możliwości bez hamowań dymów i Karynami może być ciekawie. :D
  • Odpowiedz
@PZt37 bez wątpienia ale i z obecnym dorobkiem póki co na horyzoncie nie pojawił się nikt inny kto mógłby się z nim równać a co dopiero go zastąpić. ( mowa oczywiście o jego wyczynach na su)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz