Wpis z mikrobloga

coooo załączyło mi sie premium na #badoo i pisze ze jest na zawsze, nic nie kupowalem ani nic 0_0
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyjasniles sytuacje? Mam taki sam problem... 3 dni temu 25.05.2018 o 00:00 pobrali z mojego konta 414zl bez mojej wiedzy... Nic nie kupowalem i nie mialem juz od dawna danych karty na koncie badoo. Jestem w trakcie proby wyjasnienia tej sytuacji. Zadam rowniez zwrotu pieniedzy.
  • Odpowiedz
Wiec tak. Bado zaslania sie regulaminem. Ktory nic o tym nie mowi. Mowi ze nie mozna zrezygnowac z zakupu jednak nie tlumaczy jego dokonania bez mojeji wedzy. Zglosilem to do banku bank cofnal platnosc i oczekiwal na doslanie przezemnie korespondencji z badoo oraz zgloszenia na policje. Jakies 2 dni po tym jak cofneli platnosc chcialem sporzadzic dokumentacje jednak moja sprawa z badoo zostala usunieta. Potem mialem taki nawal roboty i problemy z
  • Odpowiedz
Ja dzisiaj przeglądałem profile na badoo po chwili coś się zwiesiło i zobaczyłem komunikat że mam badoo premium na zawsze. Dziwne bo nie chciałem premium nie klikałem w to. Patrzę na konto i 349 zł badoo London. Usunąłem konto profil i nigdy więcej nie zainstaluje już #badoo. Oszustwo. Tinder tak nie robi że bez wiedzy pobiera kasę. Nawet mnie o pin nie zapytało ciekawe jak to zrobili
  • Odpowiedz