Wpis z mikrobloga

@Slay72: Swoją drogą, Wargaming już rok temu zdradził informację, że mechanika pocisków przeciwokrętowych jest gotowa i jak to ujęli "mega fun to play". Tylko nie za bardzo wiedzą jak zrobić płynny przeskok do ery lat 60/70 z okrętów WWII.
@system_shock: Pisał o tym Sub_Octavian jakieś półtora roku temu. Niestety nie wiem już dokładnie gdzie, trzeba by poszukać.

Pisał o tym, że zostało to przetestowane jedynie na wewnętrznym serwerze WG, gdzie wprowadzono krążowniki rakietowe projektu 58 (o ile mnie pamięć nie myli). Ale nie wiadomo w ogóle, czy zostanie to wprowadzone.
Większość devsów wyraziła podobno pozytywne opinie, ale wymagałoby to wprowadzenie tierów X+, co na razie jest niemożliwe z racji zbyt
a jakiś sposób na rebalans cv i efektów trafień ppanców bbków na niszczarkach? Bo słyszę same tematy zastępcze cały czas. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@system_shock:

W kwestii penetracji wysokokalibrowych AP w DD to mamy u nas w klanie jednego WG Staff (Community Manager) i zdradził pewien szczegół. W skrócie - już niedługo zostanie to naprawione. Ale tym razem poważnie już niedługo. Kwestia 3 miesięcy. W sumie mogę
@FightMaker: no widziałem Drwala w waszych szeregach. Generalnie WG staff "infiltruje" topowe klany od jakiegoś czasu. W sumie jeśli mają kogoś słuchać to niech słuchają najlepszych, bo 100 razy wolę grę tworzoną za ich sugestiami, niż tabunów "dobrych klientów-pomidorków".
no widziałem Drwala w waszych szeregach. Generalnie WG staff "infiltruje" topowe klany od jakiegoś czasu. W sumie jeśli mają kogoś słuchać to niech słuchają najlepszych, bo 100 razy wolę grę tworzoną za ich sugestiami, niż tabunów "dobrych klientów-pomidorków".


@system_shock: Dlatego też sporo nas się pytał o tym, jak oceniamy obecnie grę i jakich zmian oczekujemy. Wyraźnie zależy mu na dobru wszystkich graczy i ulepszeniu gry. Szkoda tylko, że jest praktycznie osamotniony
a Falathi?


@system_shock: Nie chcę nic pisać, bo mogłem coś źle usłyszeć. Ale mogę napisać, że możemy na razie liczyć tylko na Drwala. Najgorsze, że musi on ogarniać wszystkie 3 gry jednocześnie (WoWS, WoT, WoWP). Przynajmniej tak było jeszcze miesiąc temu, chociaż mieli to zmienić i przydzielić Drwala już do samego WoWS. Może już to zrobili, nie wiem.