Wpis z mikrobloga

Potrzebuję porady w sprawie rękawiczek, dwa sezony przejechałem na zwykłych szmaciankach z jakąś wstawką żelową i było spoko, no ale w listopadzie miałem wypadek i dłoń tak uderzyła w manetkę od hamulca że mam zamiast jednaj kości 7 śrub i płytkę ( ), rehabilitant powiedział że mogę zacząć powoli wracać na rower ale żebym miał bardziej sztywne rękawiczki aby ten palec (środkowy tak, ten od FAK JU) był bardziej usztywniony ktoś coś może polecić i nie za miliony monet tylko tak do 100-150zł?
#rower
  • 6
@nairoht: jak bardzo bardziej? Usztywnienie to ciężko, co najwyżej wzmocnienie i zabezpieczenie.
Fox Bomber? Ale to byś musiał zobaczyć na żywo, bo nie wiem jak mocno chcesz to zabezpieczyć. Tylko musisz wtedy liczyć tak ze stówę więcej niż zakładasz górną granicę.
@kasiknocheinmal: o właśnie źle się wyraziłem chodzi mi o wzmocnione i zabezpieczające miejsce w którym zgina się palce na tzw 'kostkach' zobaczę te co napisałeś chociaż 2,5 stówki za rękawiczki trochę srogo jak na moja taka rekreacyjna jazdę no ale co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
@nairoht: spróbuj znaleźć stacjonarnie, żeby dokładnie pooglądać, bo np. model Dirtpaw wygląda na bardziej pancerny niż jest (sama w nich jeżdżę), a jest fajny, wygodny, przewiewny, ale zabezpieczenie to jakoby go nie było.
Jakość Foxy mają fajną, więc przynajmniej się nie "spsują" szybko, w krótkich jeżdżę dobrych kilka lat.