Wpis z mikrobloga

Właśnie miałem telefon od naciągaczy, od razu jak usłyszałem, że zostałem wylosowany to wiedziałem z kim mam do czynienia. Na moje pytanie skąd maja mój numer usłyszałem, że z ogólnopolskiej bazy numerów xD. Po tym jak powiedziałem, że coś takiego nie istnieje, babka się rozłączyła, uważajcie na tych #!$%@?ów. #oszukujo #bialystok
Pobierz odwrocone_ytrewq - Właśnie miałem telefon od naciągaczy, od razu jak usłyszałem, że z...
źródło: comment_KGZ1db20s4AERgkPb0WuT6HZwFzUqGJV.jpg
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odwrocone_ytrewq: jakby jeszcze kiedyś dzwonili to powiedz, że nie masz 30 lat, masz nawet mniej niż 18. Często pytają się o ukończenie 30, a podając mniej niż 18 pozbędziesz się ich na długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lukkar: Zapomniałem wspomnieć, że jest to funkcja wbudowana dopiero od s7. Tutaj masz pokazane gdzie tego szukać. Jeżeli nie masz tego wbudowanego to chyba mozna wykorzystac normalną apke z Google Play od tego samego producenta - Hiya.
mikann - @Lukkar: Zapomniałem wspomnieć, że jest to funkcja wbudowana dopiero od s7. ...
@wihajsteer: Mnie #!$%@?ą z mojego banku jak chcą mi wcisnąć kredyt, ale jeszcze bardziej się #!$%@?ło jak baba z mojej sieci komórkowej chciała mi wcisnąć ubezpieczenie (serio!) i za #!$%@? nie mogła zrozumieć że nie jestem zainteresowany i miałem jej się tłumaczyć dlaczego. W końcu się #!$%@?łem i powiedziałem że nie będę z nią dłużej rozmawiał i że się rozłączam, do widzenia, a ona miała na to #!$%@? i dalej #!$%@?ła