Wpis z mikrobloga

Właśnie miałem telefon od naciągaczy, od razu jak usłyszałem, że zostałem wylosowany to wiedziałem z kim mam do czynienia. Na moje pytanie skąd maja mój numer usłyszałem, że z ogólnopolskiej bazy numerów xD. Po tym jak powiedziałem, że coś takiego nie istnieje, babka się rozłączyła, uważajcie na tych #!$%@?ów. #oszukujo #bialystok
Pobierz odwrocone_ytrewq - Właśnie miałem telefon od naciągaczy, od razu jak usłyszałem, że z...
źródło: comment_KGZ1db20s4AERgkPb0WuT6HZwFzUqGJV.jpg
  • 59
@spidero: muszę Cię zmartwić, że jakoś specjalnie to ich nie przechytrzyłeś. Oni tych miejsc nie liczą, powiesz, że przyjdziesz - super, powiesz, że nie - spadaj. Możesz powiezdeić, że będziesz, a przyjść i nie będzie miejsca - powiedzą, że sorry, wszystko zajęte i spadówa.
@math1982: :D @spidero napisał "ja tam zawsze jak dzownia mnie zaprosic na jakieg gowno prezentacje to sie zgadzam i nie przychodze :) a miejsce zaklepane". Ja napisałem, że to wcale nie jest przechytrzenie organizatora przeróżnych gównoprezentacji. To, że ktoś im powiedział przez telefon "ok, będę" a nie przyszedł, nie powoduje, że są stratni, bo zaklepali miejsce. Oni miejsc nie rezerwują. Nie wazne co powiesz, możesz powiedzieć, że przyjdziesz, a przyjść i