Wpis z mikrobloga

Laptop do 1000-1300zł dla różowego. Budżet niewielki, ale sprzęt ma być tylko do przeglądania neta, portalów społecznościowych i czasami jakis film. Różowy chce nowego bo gwarancja itp cięzko ją przekonąć do czegoś poleasingowego. Z góry dzieki za pomoc
#szukamlaptopa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pociag16: rozwiązania 2w1 typu Asus T10xHA/Kiano Intelect X2 (tylko i wyłącznie ta generacja), później tablety typu iPad, Xiaomi MiPad, Chuwi Hi10 (i inne z tej firmy). Laptopa typowego sobie odpuść nowego bo budżet jest poniżej szrotu na AMD
  • Odpowiedz
@pociag16: spróbuj przekonać różowego do poleasingowego sprzętu ostatnio wyrwałem lenovo u330p z 128GB SSD za 500zł i jeszcze pół roku gwarancji ;) może w oko jej wpaść HP x2 10-p001nw tak jak mojemu różowemu ale szczerze odradzam bo prócz ładnego koloru który i mnie się podoba to do niczego się nie nadaje :/
  • Odpowiedz
@pociag16: procesor ma problem nawet z ogarnięciem materiałów wideo odtwarzanych w przeglądarce od 720p w górę (przymus buforowania). Przynajmniej miał, nie wiem jak obecnie. O dziwo, teoretycznie znacznie słabszy Z8700 bez problemu ogarniał takie sprawy
  • Odpowiedz