Wpis z mikrobloga

Też macie coś takiego, że mimo patologii typu Rafatus oddający kał do wiadra, Tucznik zamulający, Rafonix spieprzający od walki, gural aka osoba lubiąca młode dzieci to i tak najbardziej nie nawidzicie Boxdela? Nie wiem, on jest jedyny, którego wygląd i głos wprowadza mnie w taki stan #!$%@?, że to szok. A to KUUUUMAM STARY mam nadzieję, że się zaraz skończy, bo pisanie tych słów przypomina niepełnosprawność intelektualną. Pogadajmy o ludziach, poplotkujmy... ja prd. Jak taka stara przekupa z targu warzywnego.
#rafatus #patostreamy #danielmagical #rafonix #boxdel
  • 14
  • Odpowiedz
@MelodyjnyLiszaj: A czego ty wymagasz od internetowego Atencjusza który nie ma pomysłu i wydaje mu się robi za jakiegoś guru obrażając tych którzy się mu nie pucują oraz naciągając dzieciaki na donejty i ciuszki.
Zastanawia mnie tylko czemu nikt nie zabroni kopiowania i udostępniania swoich treści oraz wizerunku bez zgody
wtedy skończyło by się jego frajerskie omawianie innych ale widocznie nikt z nich nie ma jaj tylko ,,myszkę''
i lubią być
  • Odpowiedz
@zielonywykop1988: Domyślam się o co Ci chodzi. Ale musi istnieć jakaś luka/pozwolenie w prawie, że można oglądać kanały innych youtuberów. Pewnie jest to związane z regulaminem youtube, nie wiem nie znam się na tym, nie jestem prawnikiem, tylko studiuję psychologię.
  • Odpowiedz
@MelodyjnyLiszaj: Skoro typa nienawidzisz, to po co go oglądasz. Ja też za nim nie przepadam, z resztą jak za większością gromadki, którą tu wypisałeś, ale nie oglądam ich i nie muszę się niczym denerwować. Taki jad wycieka z tego wpisu, że aż trudno uwierzyć, że koleś streamujący jak ogląda youtube, wywołuje u kogoś tyle negatywnych emocji. Ciekawe co byś zrobił, gdyby @BOXDEL zniknął z yt? Pewnie płacz, że nie ma na
  • Odpowiedz