Wpis z mikrobloga

@Mesosfet jak mnie to #!$%@?, że głowa mała pobudowali piękne drogi trzy pasmowe a debile jadą jak na dwu pasmówce. Najlepiej jak przed mostem kończy się lewy pas i nie możesz z niego zjechać bo sznur debili jedzie środkowym ale oczywiście prawy wolny
  • Odpowiedz
@Mesosfet: Może nie zna trasy, a wie że gdzieś tu zaraz ma skręcić i nie chce się przebijać w ostatniej chwili przez dwa pasy bo to niebezpieczne?


I później przecina dwa pasy do zjazdu bo jest na środkowym. Jeszcze plusy dostajesz skąd wy macie prawo jazdy
  • Odpowiedz
O jezu jak mnie zaczęło to ostatnio właśnie #!$%@? XD odkąd jechałem niemiecka autostrada gdzie wszyscy jechali prawym pasem na trzech pasach i jak ktoś chciał wyprzedzać to zjeżdżał na środkowy a jak ktoś jechał jeszcze szybciej to na lewy. Toruńska, obwodnica Marek, tam gdzie są 3 pasy te cymbały jeżdżą środkiem.
  • Odpowiedz
Co w głowie mają tacy ludzie? Ja #!$%@?, jak mnie to triggeruje...


@Mesosfet: to nie wiesz? Przecież wg kierowców tylko pedalarze muszą jeździć 2 cm od prawego krawężnika.
  • Odpowiedz
  • 7
@Mesosfet to jest plaga od kiedy otworzyli obwodnicę Warszawy, nie ważne czy niedziela rano czy środek tygodnia czy ciemna noc - prawy pusty a środkowym tępota jeździ. To się nie nauczy nigdy dopóki policja nie zacznie jeździć i wpi***lać mandaty 500- za coś takiego.
A wszystkim powyżej, którzy go bronią - wyrzućcie najpierw kluczyki od samochodu do Wisły a potem jazda do ZTM ( )
  • Odpowiedz
@Mesosfet: tam gdzie masz non stop 3 pasy i żadnych zjazdów, to ok, można jechać przy prawej. W momencie, gdy masz z prawej strony pasy wjazdowe i zjazdowe (jak na Toruńskiej), lepiej jest zostawić prawy pas dla ludzi którzy właśnie zjeżdżają i wjeżdżają, tak żeby mogli robić to swobodnie a nie prawy pas cały #!$%@? bo trzeba jechać przy prawej.
  • Odpowiedz