Wpis z mikrobloga

i tu sie grubo mylisz, ale pewnie ze wsi jestes wiec nie miales takie sytuacji.


@tomszczyk: Jestem z Warszawy, dobrych parę lat poruszam się autem i nie dość że nie miałem żadnej stłuczki ani wypadku to nigdy nie doprowadziłem do żadnej stykowej sytuacji na drodze, ale próbuj dalej xD.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: nie wierze, ze na wykopie sa tacy imbecyle. jak prawy pas sie konczy, to masz odpowiednie znaki i zjezdzasz na skrajnyprawy jadący na wprost w odpowiednim czasie. jak masz droge dojazdowa to zmieniasz pas jak widzisz, ze ktos chce sie wlaczyc do ruchu. jezdzac ciagle srodkowym #!$%@? calkowicie sens 3 pasow.
  • Odpowiedz
Bardziej taki laming jak Ty który nie zna przepisów. http://www.infor.pl/prawo/wykroczenia/wykroczenia-drogowe/301735,Mandat-za-jazde-lewym-pasem.html.

I nie dostałem mandatu bo jeżdżę zgodnie z przepisami. I jak jedziesz prawym to środkowy też jest "lewy". Nie wiem która szkoła cię uczyła jeździć ale nie zrobiła tego dobrze.

@jck69 przykro mi ale się mylisz. W świetle interpretacji przepisów, środkowy pas jest środkowy, lewy jest lewy a prawy jest prawy. Nie liczy się perspektywa poszczególnych kierowców, tylko perspektywa zdarzenia. Nie
  • Odpowiedz
Jedzie autystyczny janusz srodkowym 100km/h, ty jedziesz 130km/h i jedzie sebek w bmw 180 km/h. gdyby wszyscy byli normalni to ja wyprzedzam srodkiem, a sebek lewym i jedziemy dalej. w sytuacji, gdy janusz krol ulicy jedzie srodkowym, na drodze zaczynaja sie dziwne akcje. masz na tyle wyobrazni, zeby to ogarnac?


@tomszczyk: czyli za to że ty z sebą #!$%@? nieprzepisowo po mieście i stworzyliście zagrożenie na drodze, winisz biednego Janusza
  • Odpowiedz
@tomszczyk: no ja jeżdżę środkowym, powiem więcej, będę jeździł środkowym:

a) bo mogę
b) bo mi tak wygodnie
c) bo inni też jeżdżą środkowym i to jest normalne, nienormalne są twoje postjanuszowe wynurzenia i oderwane od rzeczywistości teoretyzowanie jak również wyzywanie ludzi od imbecyli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Mesosfet: Jaka to jest tragedia, że znajdują się tu w ogóle obrońcy takiego stylu #!$%@? (bo nie wierzę, że każdy z nich baituje). Tu w ogóle dyskusji nie powinno być. Szkoda strzępić ryja.
NAUCZCIE SIE JEŹDZIĆ, GNOJE, BO PÓŹNIEJ STWARZACIE ZAGROŻENIE DLA NORMALNYCH LUDZI.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Nawet jak bym Ci dał 100000000 przykładów i przepisów ruchu drogowego to i tak będziesz broniła swojej głupoty. Przez takich ludzi jak ty się dużo ciężej jeździ po drogach.
  • Odpowiedz