Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek zakupił ostatnio akwarium. Musi trochę pochodzić, zanim zakupimy rybki, stoi więc puste, a filtr pyrtoli w nim wodę. Rusty uznaje to za fascynujące zjawisko. Siedzi i patrzy na to godzinami.
#koty #akwarystyka

Ps1: Taka rada: jak znajdujecie w kuchni garnek z rdzawą cieczą, to próbujcie zignorować swoją głupią ciekawską naturę, bo potem się okazuje, że posmakowaliście wodę, w której dziewczyna rozgotowywała korzeń do akwarium. I nie smakuje ona za dobrze.
Ps2: Więcej dziwnych zdjęć naszych kotów na Pepper & Rusty - Two Weird Cats
Pobierz Felidiusz - Mój #rozowypasek zakupił ostatnio akwarium. Musi trochę pochodzić, zanim ...
źródło: comment_DfnVbJ88JcKck7aeGtw1iZ4WJRq6QKtL.jpg
  • 16
@Weles966: Naprawdę? Bo rzuciłem okiem na Twój profil i tylko w przeciągu ostatniego tygodnia skomentowałeś piętnaście innych wpisów pod tagiem #koty i we wszystkich rzucasz bluzgami na zwierzęta i ich właścicieli. Czyli tak średnio dwa razy dziennie w nie wchodzisz. Negatywne zainteresowanie tematem jest wciąż rodzajem zainteresowania, więc nie wypieraj się, że gówno Cię koty obchodzą. Obchodzą Cię i to całkiem mocno.
Pozdrawiam serdecznie razem z Pepper, która akurat śpi mi
@Felidiusz: Na ledach to masz czy świetlówka tak dziwnie wyszła ;D?
Jaka obsada docelowa ;?D
W sumie im dłużej woda będzie dojrzewać tym lepiej :)
Nie przesadźcie ze światłem zwłaszcza na początku bo wykwity glonów mogą się pojawić a zresztą twoja dziewczyna pewno to wie :D Gratuluje akwarium... i chyba zrestartuje swoje :D