Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie to, że tyle kobiet i mężczyzn ma jakieś chore podejście do seksu.
Dopóki nie czytałam internetów myślałam, że to mną związek głównie z religią. Teraz zastanawiam się ile tam na prawdę jest takich dziwaków rzeczywiście i ta świadomość, że żyje z takimi ludźmi na codzień trochę mnie przeraża. Spotykam ich w pracy i na ulicy trochę XD z różowych i niebieskich.
Hurrr durr TO JEST OBRZYDLIWE.
JAK MOŻNA SIĘ MASTURBOWAĆ WOGLE. GADŻETY #!$%@?. SEKS LALKI CHORE JUŻ NIE MÓWIĄC O WIBRATORACH HURR DURR #!$%@? JUŻ NIE MÓWIĄC O TYM JAK MOŻNA TO ROBIĆ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM HURR DURR
Serio jest tylu ludzi którzy poświęcają czas na przemyślenia na temat seksu xD
W sumie mam dla nich radę: zrób sobie dobrze zanim napiszesz to #!$%@? w Internecie xDD
  • 27
@CoJaRobje: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś
@CoJaRobje ja tak czasem reaguje, bo mam zbyt bujną wyobraźnię i kurna mam to gdzieś, co tam jakaś pinda ze swoim misiaczkiem w łóżku robiła. W grupie bliższych znajomych, pogadać, posmieszkowac - luz, ale wciskanie każdemu opowieści ile razy i w jakie dziury jest obrzydliwe.