Wpis z mikrobloga

Hej #poznan, mam pytanie co do #peka

Pierwszy raz doładowywałem sobie kartę na miesiąc w punkcie, a teraz spróbowałem przez internet. Zrobiłem przelew wedle instrukcji i cały czas miałem odliczanie i mogłem sprawdzić czy zarejestrował. Potem dopiero zauważyłem, że była opcja zainstalowania jakieś wtyki do chrome (przelewy24 czy jakoś tak). Licznik dobił do zera, dostałem komunikat, że operacja anulowana i teraz się zastanawiam. Czy jak normalnie zaksięgują przelew w poniedziałek to przedłużą mi tą kartę czy jednak fial i muszę kombinować raz jeszcze i zwrot środków?
  • 9
@dyskomfort: nie wiem o jaką wtykę chodzi, ja przelewami24 płacę normalnie, bez instalacji niczego.
Pamiętaj tylko, że jeżeli już przejdzie to i tak nie będzie aktywny od poniedziałku, będziesz go musiał przetransferować w kasowniku.
@dyskomfort: wybrales chyba jakis dziwny typ platnosci albo twoj bank nie obsluguje szybkich platnosci. Wtyczka nie potrzebna - ona po prostu wklepuje dane do przelewu. Przeczytaj maile ktore dostales i tam bedzie czy trzeba czekac na zaksięgowanie czy zle przepisales tytul przelewu. Na przyszlosc wybierz platność kartą albo blik. Pisz do przelewy24