Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest jakaś możliwość zeby urosnąć jeszcze gdy mam 26 lat? Jestem niebieskim z 168 cm wzrostu. No i #!$%@? czuje, że przegrałem życie. Ryj mam nawet wyjściowy i co z tego jak i tak przegrywam wszędzie, w pracy, na imprezach, na randkach, poprostu wszędzeie. Czasem leże i sobie wyobrazam jakby bylo zajebiscie miec te 175 chociaz i wyglądać normalnie. Jakie by było piękne życie, a tak to caly czas karakan. Rozowego oczywiscie nie mam no bo skąd, na tinder przeciez nie wejde i nie napiszę wzrostu, bo wiadomo, że nie zgarnę ani jednej pary xD. Gdziekolwiek na impreze pojde to jaki ma sens podbijac, skoro 99,99% facetów jest wyższych o te minimum 10 cm i wiadomo, że na mnie nawet nie sporzą xD. Jest jakiś sposób, nie wiem rozciąganie, jakieś tabsy?

#wzrost #zwiazki #problemypierwszegoswiata

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem kumpla 162 cm i to był rzeczywiście dramat, a wytrenowane działo wcale mu nie pomagało. Przeciwnie, było gorzej. To była taka zminiaturyzowana (no offence) wersja wysportowanego modela (z twarzy spoko).

Nie korzystaj z Tindera, nie oszukuj że jesteś kimś innym. Lepiej już w realu poszukać. Jak? Kogo? Nie wiem.

Ale Tinder to internetowa wersja testów do SS. Tylko wysocy blondyni mają szanse.
@mrmydlo: oni wiedzą, jak ich ludzie widzą, więc nie są zbyt skorzy do żartów ;) a potem kończą 20 lat, mają przyjaciół, dziewczynę, która sie czuje przy nich bezpiecznie i luzują porty ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Lee Priest - 163 (!) cm. Zobacz, jak wyglądał w prime. Poświęć parę lat, #!$%@? końskiej masy. Po tym i tak będziesz wyglądał lepiej niż 99,9% mężczyzn pod względem sylwetki, pomimo wzrostu. A skoro ryj masz wyjściowy to jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
UwielbianaLoszka: Nie wiem czy to ja jestwm jakas nienormalna czy co , ale jak mi sie podobal facet, mial to cos , charakter, wspolne zainteresowania , poczucie humoru to wzrost naprawde nie byl dla mnie wazny spotykalam sie z facetami ktorzy mieli ok 165 no wiec w zasadzie byli rowni mi wzrostem .

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
OkiełznanyStulejarz: @AnonimoweMirkoWyznania: Ziomek, gówno prawda to co piszesz. Jestem niższy od Ciebie. Jestem w związku, przez Tindera wyobraź sobie, że też kiedyś udało mi się zaruchać(nie, to nie jest chwalenie się). Naprawdę masa jest tam dziewczyn niższych od Ciebie. Takie geny, nic nie zrobisz. Też chciałbym być wyższy. Po prostu działaj. Staraj się poprawić sytuację. Wiem, że to brzmi jak #!$%@?, instaluj tego tindera, spotykaj się z dupami. Nie masz