Wpis z mikrobloga

@Vanatox: Niech idzie do sklepu innego niż esmokingworld. Mają chorą marże na kiepskie sprzęty + będzie problem z grzałkami i dostanie je tylko u nich. Jak babcia 60 lat to na początek na spróbowanie powinno być okey "ego aio". Do stówki w konkurencji kupi. Będzie to niebo lepsze niż 3 pierwsze pozycje z tej listy.
@jabco11 chyba kolega życia nie zna, kobieta 60lat, czyli około 40lat jarania szlugow i jej proponujesz sprzęt który nawet mocno dymi to raz (będzie się ksztusic), dwa z nim jest tyle #!$%@? się i przepalają się grzałki non stop że ta cena to pozorna oszczędność, po trzecie wysepek esw masz ponad 700 w kraju więc jaki problem z grzałkami xD
@Vanatox weź jej V4, spoko grzałki nie udusi się nimi i w
@beaverr wracaj na wyspę kasztanie. Ja wiem ze wy tam jestescie z lapanki ale twierdzic ze aio mocno dymi? Zatrzymaliscie sie tam na stockowych grzalkach bo 90% doradcow przerasta skrecenie druciku wiec w sumie czego ja oczekuje. Zerujecie na ludziach ktorzy nie maja o tym pojecia i macie wsrod tych ktorzy maja pojecie taka opinie na jaka sobie zasluzyliscie.
@jabco11 eh aż mi się nie chce z tobą dyskutowac, nie mówię że ego V4 to szczyt technologii, ale to taka technologia i dobre rozwiązanie które lepiej się sprawdzi akurat dla kobiety w wieku 60lat niż aio które też na wysepkach są dostępne ;)
@jabco11 no to co polecasz dla kogoś kto chce palić mtl, liczy się mały wymiar, ma być na gotowe grzałki i mało liquidu zużywać :) Powiedzmy sprzęt zapasowy dla biznesmena co chce mieć co palić a ma się nie odznaczać w marynarce. Musisz zrozumieć że twoje uwielbienie do modów, kręcenia własnych grzałek i przepalania 20ml liquidu dziennie to nie jedyna droga. :)

Ps aio za 99 i za 149 to dwa różne
@beaverr kupywanie mtl powyzej ceny aio to debilizm. Dla upartych maly box + nautilus 2. Jak ktos moze sobie pozwolic na kupienie zestawu za kilka baniek to wzrost ilości spalanego liquidu nie bedzie mial raczej dla takiego bizmesmena wielkiego znaczenia.
Najbardziej polecane zestawy to pico czy tez pico 25. Tanio i spoko na start.
@jabco11 pogódź się że są różne potrzeby klientów i nie ma jednej słusznej drogi, tak ten temat pozostawmy. Trzeba szukać najlepszego rozwiązania pod konkretną jednostkę