Wpis z mikrobloga

@ColdMary6100: a ktoś tu coś kreci ?
chyba ty zaczynasz- to tylko promowanie oferty sprzedaży czyli tak zwana reklama

auto przywiezione ze stanow jako uszkodzone a na aukcji pewnie bylo total loss

nr vin jest podany na samej górze wiec nie musisz ponawiać
  • Odpowiedz
@karabli: auto przywiezione ze stanow jako uszkodzone a na aukcji pewnie było Total Loss - czyli kupie zlom bez prawa rejestracji w usa a w polsce jakis idiota sie zajara i kupi ale wszytko jest ok bo "naparawił" na oryginalnych czesciach z innej gelendy co utonela albo byla dawca po dzwonie bo czesci z aso sa raczej bardzo drogie
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: tak dla podbicia wyswietlen :)

tak reklamuje strone i to nie pierwszy raz czyli zapewne drugi ale jak cos fajnego bedzie to i trzeci raz ja zareklamuje komus sie zapewne przyda w celach edukacyjnych

co do twej pogardy jakos z tym bede musial zyc - ty zapewne zachorujesz ze zgryzoty
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: konczac przepychanki ciekaw jestem cz gosciu ma fv na zakup orginalnych czesci o ktorych pisal czyli np budy bo nie sadze ze kupil ja w mercedesie nie wspominajac o innch podzespolach wiec wg mnie za diabla na orginalach by tego nie naprawil zeby na tym cos zarobic
  • Odpowiedz
@yakuz: @maxtrosoft: co jeśli samochód jest kradziony i zostały przebite numery? załóżmy, że wiem to przed kupnem. warto kupować taki samochód (przyjmijmy, że po okazyjnej cenie) i nie będę miał przez to żadnych przykrych konsekwencji? da się do tego jakoś dojść?
  • Odpowiedz