Wpis z mikrobloga

Witam znowu! 5. miejsce zajmuje Lech. Oczywiście, głosujemy na najgorsze z pozostałych to znaczy: 10. miejsce - najgorsze (te które odpadło jako pierwze);
1 miejsce - najlepsze (te które jest najlepsze). Kilkanaście osób proponowało parówki jako kolejna wykreslanke, i właśnie ona będzie kolejną wykreslanką!
Spokojnie, kto chciał co innego i tak to dostanie ;)
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam znowu! 5. miejsce zajmuje Lech. Oczywiście, głosujemy na najgors...

źródło: comment_AlGxLuecerghUmEnO8x08hlQJncRIWab.jpg

Pobierz

Które najgorsze z pozostałych?

  • Żywiec 40.9% (2214)
  • Namysłów 8.5% (461)
  • Okocim 40.9% (2211)
  • Perła 9.7% (524)

Oddanych głosów: 5410

  • 89
@fifek90 chodzi ci nadal o zwykłego Żywca porównując go do Perły czy jak? Bo dla mnie Żywiec zwykły to chyba jedyny koncerniak, którego nie piłem i tak się dziwię dobrych opinii xD. Piłem portery, marcowe, saisson czy białe, ale to porównanie piw to raczej do zwykłego browara, a nie tych bardziej finezyjnych.
Żywiecki lager odpada instant, ape mają dobrą, białe nawet spoko, te inne sezonowe też mi smakowały, ale lager to szczoch
Wszystkie porownywane tu piwa to dno, ciężko czymkolwiek je rozrozniac. Wygra Namysłów, bo brzmi regionalnie, albo Perła, bo lubiliscie pić za gowniarza, jak była tania. A oba te oiwa walą żelazem i mokrym kartonem. Ja wybralbym żywca za serie, która chociaz udaje dobre piwa. APA i Białe są jeszcze znosne, jak w sklepie nie ma nic do kupienia.