Wpis z mikrobloga

Siemka na http://muscle-zone.pl trafia Rocket Fuel v2 oraz Alphamind v3, które mogę z czystym sercem zaaprobować, sam stosuje większość substancji oddzielnie od dłuższego czasu i apelowałem o stworzenie +/- takich receptur. Zaznaczam, że te spalacze/przedtreningówki nie są mózgojebne ani pompujące. Pamiętaj również, że jeśli masz 20 % BF to raczej nie jest Ci to potrzebne i zajmuj się dietą oraz treningiem - ale na końcóweczkę w sam raz. To nie gamechanger, który z Ciebie zrobi dociętego/dociętą maszynę. Sam spróbuje w tym roku w połączeniu z moim stackiem. Oczywiście z BORSUK05 - 5 % tanie. Etykiety w komentarzu

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy #fullborsukworkout
  • 9
  • Odpowiedz
@Kasahara: w sumie dobrze. Jedynka czasami na mnie za mocno działała i potrafiła mnie głowa boleć przez cały dzień. A to nowe chyba zamówię sobie do testów, bo wygląda spokojniej :)
  • Odpowiedz
@elegantB: ja miałem tylko na spróbowanie jedynkę, to zrezygnowałem z zakupy/poproszenia za free, bo mnie za bardzo właśnie trzepało i nie dla mnie niestety DMAA - ja muszę mieć coś bardziej lajtowego
  • Odpowiedz
Redu planuje dopiero pod koniec kwietnia, wczesniej stosowalem ALCAR + ALA z bardzo dobrymi efektami. Zakupie sobie ktorys z tych mixow jednak chcialbym znac kluczowe roznice ktorych na pierwsze (dwa) rzuty oka nie widze po za skladem czyt.

Ekstrakt Bakopy Drobnolistnej (Bacopa Monnieri) (50%)
Ekstrakt Wąkrotki Azjatyckiej (Gotu kola) (20%)
Ekstrakt z Liści Oliwy
Inozytol
  • Odpowiedz