Wpis z mikrobloga

@cycman1916: Witam. Widziałem kilka pana akcji i wiem, że jak ja nienawidzi pan pedofilów i tego typu zboczeńców, więc pomyślałem, że mógłby Pan jakoś pomóc w tej sprawie.
Załączam link do urywku "liva" : https://www.youtube.com/watch?v=h5sk-iNX_BQ
Jest to fragment live Grzegorza Górnego znanego jako Gural. Jest to strimer który posiada prawie ćwierć miliona subskrypcji.
W większości śledzą go osoby nieletnie. Rozmowa na OME TV z przy kamerach z dziewczynką którą wygląda na 11-12 lat.
Gural nakłania dziewczyne do rozebrania się. Stream na żywo ogląda 3600 osób, dziewczyna nie zdaje sobię sprawy, że jest nagrywana.
Pyta się go o to, gural potwierdza, że tego nie nagrywa, po czym natarczywie nakłania dziecko do
  • Odpowiedz
@bahometh: czasem się tak zastanawiam, czy na wykopie naprawdę siedzą ludzie tak upośledzeni umysłowo, czy tylko mi się zdawało... Stonoga aktualnie gnije za kratami, ludzie odpowiedzialni za jego areszt robią wszystko co mogą, aby gościa totalnie zgnoić (pewnie i słusznie!), a ty piszesz do niego maila i oczekujesz, że on to przeczyta i się ustosunkuje? a po 2... poszukaj głębiej w odmętach internetu, a zobaczysz, że Stonoga wcale takim wrogiem
  • Odpowiedz
@zryta-beretka: A według mnie Stonoga na 90% dał komuś zaufanemu wgląd w maila (Pewnie tej samej osobie co prowadzi za niego fanpage na facebooku) do kontaktu ze światem. On dużo wszędzie działa, więc nie może sobie raczej pozwolić na brak kontaktu ze światem.
  • Odpowiedz
@bahometh: oczywiście, że jego fb prowadzi jego człowiek, ale sam Stonoga od kilku miesięcy nie ma dostępu do niczego, a ty oczekujesz że on przeczyta ten beznadziejnie napisany tekst na poziomie autystycznego dziecka i do tego zareaguje! Ludzie... myślcie!
  • Odpowiedz