Wpis z mikrobloga

@Robert_K: schemat pewnie jest prawidłowy, tylko po prostu jest różnica w pinach we wtyczce w różnych modelach wzmacniaczy i stąd takie nieporozumienie. Pewnie ten footswitch jest kompatybilny z wieloma typami wzmacniaczy, ale mają one różnie zaprojektowane wtyczki i dlatego albo trafisz, albo będziesz musiał przelutować ją jeszcze raz :)
  • Odpowiedz
@Robert_K: ten rysunek co wysłałeś był generalnie okej, ale Ty wziąłeś zdjęcie gniazda (część żeńska, czyli to gdzie wtykasz), a powinna być wtyczka (część męska, wtyk). Wydaje mi się, że musi zgadzać się tylko część wspólna (pin 2), a reszta bez różnicy - po prostu inne efekty będziesz miał po przełączeniu danego przełącznika, chociaż patrząc po schemacie wzmacniacza takie połączenia są odpowiednie.

Jak nie będzie działać to po prostu przelutujesz
B.....l - @Robert_K: ten rysunek co wysłałeś był generalnie okej, ale Ty wziąłeś zdję...

źródło: comment_lgKzqAfjOOICy6q95hI682XZOoTanLmj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BoaKusiciel: Dzięki za pomoc. Ważne dla mnie jest to aby konkretny przycisk przełączał konkretny kanał bo na tej zasadzie działa ten switch. Udało mi się zdobyć zdjęcie wnętrza oryginału i zrobiłem dokładnie tak samo jak na zdjęciu i wszystko zgadzało się z tym drugim schematem włącznie z pinami wtyczki. W piątek powinienem wiedzieć czy działa
  • Odpowiedz