Wpis z mikrobloga

Wycofanie tego ze sprzedaży to tak jakby zabrać komuś najlepszy na świecie narkotyk, to tak jakby stracić coś, czego nie da się opisać słowami, jakby zniknąć bez śladu, zejść ze sceny niepokonanym, zabić każdą sukę która nie chce się #!$%@?ć, zalać ropą z tankowców wszystkie te francuskie plaże, albo oddychać dymem. Boże jeśli istniejesz to zrób coś. #przemyslenia #snickers #slodycze #gimbynieznajo #bojowkasnickersawsloiku
Pobierz GHan - Wycofanie tego ze sprzedaży to tak jakby zabrać komuś najlepszy na świecie nar...
źródło: comment_9sY6lJtXQhXQYKvb4fZomyhP4ebuI18D.jpg
  • 11
@GHan: a tam takie #!$%@?. frugo wróciło i jakoś szału nie robi. milky way stars też jest i jakoś się nikt nie zachwyca, ale jak nie bylo to każdy krzyczał, jak to by ich nie jadł. guma turbo wróciła i ludzie się o nią nie zabijają
przecież wymienione przez ciebie slodycze to badziewie


@GHan: nie zmienia to faktu, że pół internetu za nimi płakało... do póki się nie pojawiły. to wszystko to takie samo gadanie jak to, że nokia 3310 była niezniszczalna i taka cudowna, bo ani jedno ani drugie nie mialo za wiele wspolnego z prawda xD

jakby snikers się pojawił to by pewnie było gadanie, że KIEDYŚ TO BYŁ INNY NIE TO CO TERAZ
xD
@hpiotrekh: porównujesz żarcie do nokii 3310 która nie może mieć swojego miejsca w dzisiejszym świecie ze względu na coś takiego jak rozwój technologii, o ile może to mieć korelację do słodyczy ale zupełnie nieporównywalna, przyklad - coca-cola - byla jest i bedzie praktycznie taka sama.

A frugo ostatnio kupilam i bylo ok, tak czy inaczej imo twoje porownania sa z dupy.
@GHan: może i tak. ja tam jedyne co pamietam ze snikersem, to to że nie dało się #!$%@? rozsmarować po wyjęciu z lodówki xD więc siłą rzeczy ta tesknota ludzi za nim kojarzy mi się z tym co napisałem wyżej
@hpiotrekh: nawet na nutelli masz napisane zeby nie trzymac w lodowce, po co trzymac w lodowce skoro nawet przez 2 tyg sie nie zepsuje z kilku powodow, a poza tym kto trzyma taka nutelle wiecej niz 24h, jest to raczej trudne do osiagniecia